نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

میشل ویلیامز نقش پگی لی را در تب بیوگرافی newkerala.com # 22450 بازی می کند

[ad_1]

طبق گفته های ورایتی ، فیلم پیش رو توسط تاد هاینز کارگردانی شده و ام جی ام در حال مذاکره برای حمایت از فیلم است. مارک پلات ، ریز ویترسپون و پاملا کفلر از فیلم های قاتل و کریستین واشون بودجه این فیلم را تأمین کردند.

این سومین همکاری ویلیامز و هاینز خواهد بود. پیش از این ، این کارگردان برنده اسکار را در فیلم بیوگرافی باب من دیلن در سال 2007 “من آنجا نیستم” و درام مرموز 2017 “معجزه اعتصاب” کارگردانی کرده است.

داگ رایت فیلمنامه فیلم بیوگرافی راجع به خواننده و بازیگر موسیقی جاز را که در ژانویه 2002 در سن 81 سالگی درگذشت نوشت. بیلی آلیش خواننده ، مادرش مگی پرنده و جاستین لوبلینر ، مدیرعامل برچسب Ailish Darkroom ، نیز در این فیلم حضور دارند. شروع بحث در مورد احتمالاً ورود به فیلم به عنوان تهیه کنندگان اجرایی.

پگی لی که متولد نورما دلوریس اگستروم در سال 1920 است ، امروز بیشتر او را با نسخه آهنگ “تب” می شناسند که پس از ضبط آن در سال 1958 به یک احساس تبدیل شد. او از 16 سالگی به طور حرفه ای آواز را شروع کرد و اولین شماره خود را ضبط کرد یکی از آنها “کسی جای من را می گیرد” در 22 سالگی موفق شد.

زندگی حرفه ای وی ، از جمله اجرای نامزد اسکار در فیلم بلوز 1955 پیت کلی و چندین نقش در فیلم انیمیشن 1955 دیزنی بانو و ولگرد ، تا دهه 1990 ادامه یافت.

فیلم بیوگرافی آینده سالهاست که در دست ساخت است. ویترسپون در ابتدا به عنوان لی به ستاره پیوست ، اما این پروژه پس از مرگ نورا افرون ، نویسنده فیلمنامه ، در ژوئن 2012 به تأخیر افتاد.

این دومین پرتره هینز از یک آیکون فرهنگ پاپ پس از بیوگرافی کالیدوسکوپی او در سال 2007 از باب دیلن ، “من آنجا هستم” خواهد بود.

همچنین فیلم Velvet Goldmine در سال 1998 ساخته هاینز بر اساس کارنامه دیوید بووی ، ایگی پاپ و لو رید ساخته شده است. در همین حال ، ویلیامز برای بازی در نقش مرلین مونرو در سال 2011 نامزد اسکار شد. هفته من با مرلین. (ANI / 10 ساعت پیش)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *