نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

میزان عفونت در انگلیس هنوز به طرز نگران کننده ای بالا است: PM newkerala.com # 21498

[ad_1]

به گزارش شین هوا ، جانسون با اشاره به جلسه توجیهی اخبار مجازی در خیابان داونینگ روز چهارشنبه ، جانسون گفت که 90 درصد افراد بالای 75 سال در انگلیس اولین دوز واکسن Covid را دریافت کرده اند.

نخست وزیر گفت که اگرچه تعداد بیمارستان ها رو به کاهش است ، سرویس بهداشت ملی (NHS) هنوز تحت “فشار بسیار زیادی” قرار دارد.

در اوایل روز ، وزیر بهداشت مت هانكوك گفت كه 10 میلیون نفر در انگلیس اولین دوز واكسن ویروس كرونا را داده اند ، به این معنی كه 15٪ از افراد اولین سكته ویروس کرونا را دریافت كرده اند.

کریس ویتی ، رئیس ارشد پزشکی انگلیس ، برای شرکت در جلسات مطبوعاتی به جانسون پیوست ، گفت به نظر می رسد انگار انگلیس از بالای موج فعلی خود عبور کرده است.

“من فکر می کنم اکثر همکاران من فکر می کنند که ما از بالای آن عبور کرده ایم. این بدان معنا نیست که هرگز نمی توان یک بالاترین سطح را ایجاد کرد ، اما در این برهه از زمان ، به شرطی که مردم دستورالعمل ها را دنبال کنند ، ما در یک شیب پایین هستیم. موارد ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ در هر چهار کشور انگلستان ، بنابراین من فکر می کنم ما واقعاً فکر می کنیم که حداقل در این مرحله این قله را پشت سر گذاشته ایم. “

هدف این کشور این است که تا اواسط ماه فوریه دوز اول را به 15 میلیون نفر از آسیب پذیرترین افراد برساند و اولین دوز را به پاییز برای همه بزرگسالان ارائه دهد.

از زمان شیوع بیماری همه گیر در این کشور ، انگلیس در حال حاضر در محاصره ملی سوم قرار دارد.

اقدامات محدود کننده مشابهی در اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی نیز اعمال شده است.

از روز پنجشنبه ، تعداد کل موارد در کشور و تعداد کشته شدگان به ترتیب 3،882،972 و 109،547 نفر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *