نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

موفقیت رهانز به عنوان سردار آزمون ، کوهلی را تحت فشار قرار می دهد newkerala.com # 12103

[ad_1]


دهلی نو ، 20 ژانویه: توانایی آژینکیا رهانه در هدایت تیم ضعیف هند ، با تعداد زیاد رشته های دوم یا بازیکنان جوان برای پیروزی در یک سری تست مقابل استرالیا ، ناو معمولی ویرات کولی را تحت فشار قرار داده تا دوباره کاپیتان خود را ثابت کند. کوهلی که پس از اولین شکست آزمایشی در آدلاید برای شرکت در تولد اولین فرزند خود به خانه بازگشت ، ماه آینده در دو آزمون اول هند را مقابل انگلیس هدایت می کند و مگر اینکه در این مسابقات پیروز شود ، رهانه را ترغیب می کند که جای او را در راس او بگیرد. قوی تر شدن

رهانه در سه مسابقه آزمایشی آخر استرالیا پس از ناکامی در آدلاید ، جایی که هند به دلیل پایین ترین حد 36 ساله خود تحت هدایت کهلی شلیک شد ، هند را به پیروزی رساند. سابقه کاپیتانی Rahane’s Test فوق العاده است. او از پنج بازی که هند را هدایت می کند چهار برد داشته است. سه پیروزی در برابر استرالیای ترسناک به دست آمد.

مایکل وان ، کاپیتان سابق انگلیس ، روز چهارشنبه در توییتر خود نوشت که اگر راحنه کاپیتان باشد و کولی یک خفاش خالص باشد ، هند بهتر سرو کار خواهد داشت. او احساس می کرد Rahane از نظر تاکتیکی کاپیتانی خوبی است.

وی در توییت خود نوشت: “من فکر می کنم من واقعاً فکر می کنم که @ ajinkyarahane88 را به عنوان کاپیتانBCCI در نظر بگیرم! اجازه دادن بهimVkohli فقط آفت ، هند را حتی خطرناک تر می کند. رهانه حضور شگفت انگیزی دارد ؛ یک دماغ تاکتیکی برای او.” آنجا.

موقعیت های میدانی رهانه جوایز و همچنین روش آرام تیمی را پس از باخت در آدلاید دریافت کرد. از همه مهمتر ، او در آزمون دوم در ملبورن یک قرن جلوتر بود که تراشه ها افتادند.

دلیپ ونگسارکار ، کاپیتان سابق هند و ضرب کننده برتر تیم ، به خلق و خوی عالی رهانه اشاره کرد.

ونگسارکار روز چهارشنبه به IANS گفت: “او آرام و محفوظ است. وقتی هند به دیوار پشت کرد ، او در ملبورن 100 گل عالی بدست آورد و این عملکرد به عنوان تقویت کننده روحیه عمل کرد. دیگران نیز پاسخ دادند. استرالیا تیم بزرگی است.”

ونگسارکار گفت: “تغییرات او در بولینگ ، چیدمان های داخل زمین نیز چشمگیر بود. اخراج باتمن ها برنامه ریزی شده بود. او خوب هدایت کرد ، اگرچه نیمی از تیم برای انتخاب در گبا در دسترس نبود.” “همچنین باید بولینگ اعتبار داده شود ، زیرا آنها این طرح را پرستش می کردند.”

ونگسارکار ، مردی بود که در سال 1986 در سری آزمون های انگلیس ، هندوستان برنده شد و دارای شاهکار بی نظیر پیروزی در سه آهنگ آزمایشی متوالی در لرد است ، اما حاضر به مقایسه کاپیتانی رهانه با کهلی نبود.

اگرچه کوهلی تیم را به پیروزی 2-1 برابر استرالیا در استرالیا در 19-19 2018 رساند ، این اولین هند در معیارهای آزمون است ، اما نگرانی در مورد کاپیتانی او وجود دارد ، منتقدان به اشتباهات انتخابی اشاره می کنند که باعث پیروزی های احتمالی هند در مسابقه آزمون در آفریقای جنوبی و انگلیس.

رفتار آرام و محرمانه Rahane و توانایی او در حمایت از بازیکنان بدون نشان دادن پرخاشگری ، توسط بازیکنان سابق مانند ساچین تندولکار شناخته شده است ، که پرخاشگری کنترل شده او را تحسین می کنند.

ژان Ra راهان برای ارائه ناتان لیون با پیراهن امضا شده توسط تیم در صدمین آزمون اسپینر استرالیایی در گبا در روز سه شنبه ، و او از کل تیم افغانستان خواست تا پس از جدیدترین عضو در تیم عکس هند برای گرفتن جام به تیم هند بپیوندند. اولین آزمایش خود را در سال 2018 از دست داد به طور گسترده ای شناخته شد و مورد استقبال قرار گرفت.

موفقیت رهانه به عنوان کاپیتان آزمون ، کهلی را تحت فشار قرار داد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *