نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مهاجران شلوغ هندی به امارات متحده عربی با اتوبوس به عربستان سعودی می روند newkerala.com # 6310

[ad_1]


دبی ، 11 ژانویه: بسیاری از مهاجران هندی که به دلیل بسته بودن فرودگاه در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) در حالی که راهی عربستان سعودی و کویت بودند ، مسدود شده بودند ، سرانجام به مقصد خود بازگشتند و برخی با اتوبوس به ریاض می روند. گزارش رسانه
به گزارش روز یکشنبه گلف نیوز ، حدود 600 مهاجر هندی از عربستان سعودی و کویت پس از مسدود شدن به دلیل تعطیلی ناگهانی فرودگاه های دو کشور همسایه ، در ماه گذشته توسط دو گروه شهرداری در امارات پناه داده شده اند.

حداقل 350 نفر از مهاجران گرفتار در مرکز فرهنگی مسلمانان امارات در کرالا (KMCC) در ساختمانی در وزارت بهداشت و پیشگیری در عجمان اسکان داده شده اند.

250 نفر دیگر با همکاری شرکت ساختمانی Aasa Group توسط داوطلبان بنیاد فرهنگی هند (ICF) در مرکز شهر دبی مرکز در اتاق کارگران پارک سرمایه گذاری دبی اسکان داده شدند.

سرخپوستان مضطرب ، عمدتا کارگران یقه آبی ، از هفته گذشته پس از افتتاح فرودگاه ها پرواز به کشورهای محل اقامت خود را آغاز کرده بودند.

با این حال ، به دلیل گران بودن کرایه ها ، بسیاری از افراد پس از تنظیم مجدد بلیط برای قیمت های ارزان قیمت ، با تأخیر روبرو شدند و پس از آن گروه های جامعه تصمیم گرفتند اتوبوس هایی را برای انتقال چنین مهاجران به عربستان ترتیب دهند.

گلف نیوز به نقل از پوتور رحمان ، رئیس کمیته ملی KMCC امارات متحده عربی گفت: “تاکنون 54 نفر به صورت رایگان با اتوبوس به ریاض منتقل شده اند و 29 نفر دیگر امروز در حال عزیمت هستند. آخرین اتوبوس در شب 12 ژانویه حرکت می کند.”

لوكومان منگاد ، كاپیتان داوطلب ICF ، گفت كه 70 مسافر در آخر هفته با سه اتوبوس اعزام شدند.

“به استثنای تعدادی از کویت که در انتظار گرفتن پروازهای خود هستند ، همه مسافران محل زندگی خود را ترک کرده اند.”

کنسولگری هند در دبی برای کمک به مهاجران کم تحرک 30،000 درهم کمک مالی به KMCC ارائه داده است.

مهاجران هندی کم تحرک به امارات با اتوبوس به عربستان سعودی می روند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *