نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

من چیزی نیستم جز newkerala.com سیاسی # 9517

[ad_1]


لس آنجلس ، 16 ژانویه: درو باریمور بازیگر احساس می کند صدای خود را در اینستاگرام پیدا می کند ، اما فقط از نظر غیر سیاسی. “از نظر اصلی من ، من چیزی سیاسی نیستم ، و سپس سال 2020 اتفاق افتاد و همه جهان تغییر کرد و ما چیزی داشتیم که همه ما را متحد کرد ، یک همه گیری که تا زمانی که کاملا سیاسی نباشد ، سیاسی نبود. گفت بریمور.

وی افزود: “من سالهاست که صدایم را در اینستاگرام پیدا می کنم ، اما معمولاً برای چیزهای بسیار ملایم ، زیبایی ، عشق و سرگرمی ، مثبت بودن و شادی ، اما بیایید این را بپذیریم که شبکه های اجتماعی اکنون قدرتمندترین چیزی است که داریم.”

این بازیگر در حال حاضر مشغول نمایش “درو باریمور شو” است که به عنوان تهیه کننده میزبان آن است و از آن پشتیبانی می کند. این نمایش داستان های مثبت ، شوخ طبعی همراه با مصاحبه با مهمانان مشهور را به همراه دارد.

“من علاقه های مختلف زیادی دارم. به همین دلیل کارگردانی را خیلی دوست داشتم ، زیرا می توانستم سر کار بروم و به موسیقی مورد علاقه یا انتخاب خودم ، طراحی تولید ، تدوین ، نویسندگی ، هنر ، ادبیات ، سفر ، شگفتی ها ، تخیل ، کمدی ، فکر کنم. شیمی ، عاشقانه. من می توانم همه کارها را در این یک کار قرار دهم. و این دقیقاً همان کاری است که یک گفتگوی شو انجام می دهد و ما می توانیم همه آنها را به عنوان یک باشگاه کتاب آشپزی در نمایش بگنجانیم. “

نمایش درو باریمور در کافه زی در هند پخش می شود.

درو باریمور: من چیزی جز یک سیاستمدار نیستم

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *