نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

من همیشه سندرم کلاهبرداری داشته ام newkerala.com # 11272

[ad_1]


لس آنجلس ، 19 ژانویه: جسیکا آلبا ، بازیگر زن ، وقتی از کار بازیگری خارج شد و یک سفر کارآفرینی را آغاز کرد ، اعتراف کرد که از سندرم جعل رنج می برد. آلبا هنگام صحبت درباره ساخت مشاغل خود در # گفتگوی مستقیم ، گزارش داد: “من همیشه این سندرم جعل کننده را داشته ام؟ و همیشه احساس می کردم لیاقت حضور در اینجا را ندارم.”

سندرم جعل کننده به این باور اشاره دارد که فرد به اندازه تصور دیگران صلاحیت ندارد.

“من همیشه احساس می کردم که خدا و شانس و جادو مرا به اینجا رسانده است. اما فکر می کنم وقتی این سالها در کنار خودم (تهیه کننده Cash Warren) بودم ، او به من اطلاع داد ، “هی ، این همه کار سختی است که انجام می دهی.” من همیشه وارد شده ام. شما لیاقت این را دارید که به اندازه دیگران اینجا باشید. و با گذشت زمان ، حدس می زنم به نوعی اجازه داده باشم که آن غرق شود و مارینا شود ، “

آلبا The Honest Company را در سال 2012 تاسیس کرد. مارک سبک زندگی در گروه نوزادان طبیعی و محصولات تمیز به یک رهبر تبدیل شده است. این برند با راه اندازی Honest Beauty در سال 2015 گسترش یافت.

این بازیگر زن به شوهرش کش وارن نسبت می دهد که او به او کمک می کند اعتماد به نفس پیدا کند.

“شوهر من ذهنیت” من لیاقت حضور در اینجا را دارم “- اگرچه او همچنین یک مرد رنگین پوست است. او به عنوان یک اقلیت در یک فضای عمدتا سفید رنگ هالیوود بزرگ شد. پدرش یکی از معدود بازیگران سیاه پوست در زمان خود بود. “آلبا با اشاره به پدر همسرش ، مایکل وارن ، گفت.

وی ادامه داد: او (شوهرش) همیشه احساس می کرد “اگر من با این احترام رفتار نکنم ، چگونه انتظار دارم که شخص دیگری با این احترام با من رفتار کند”؟ “بنابراین این فقط نحوه پوشیدن است – این عنوان را به طور معمول نمی شنوید – اما مانند” من لیاقت حضور در اینجا را دارم “. “

جسیکا آلبا: او همیشه یک سندرم جعل کننده داشت

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *