نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

من نیوکرالا دات کام او را سرزنش نمی کنم # 20473واشنگتن ، 2 فوریه: سلما هایک بازیگر آمریکایی-مکزیکی اخیراً در مورد رسوایی میراث هیلاریا بالدوین صحبت کرد. طبق فاکس نیوز ، آلک بالدوین و گورو یوگا پس از اینکه اخیراً مشخص شد که او واقعاً در اسپانیا به دنیا نیامده است – همانطور که وی گفته بود – مورد انتقاد قرار گرفت و در عوض در بوستون ، ماساچوست متولد و بزرگ شد.

حالا هایک که به همراه الک در “30 راک” میهمان است ، در جریان حضور اخیرش در رادیو اندی ، در مورد میراث هیلاریا فاش کرده است.

روز دوشنبه ، هنگامی که اندی کوهن ، مجری برنامه پرسید آیا از این رسوایی حمایت کرده اید ، هایک پاسخ داد ، “خدای من ، این دیوانه است. همه دوستانم از من می پرسند ،” آیا این موضوع را شنیدی؟ ” ای خدا ، او دروغ گفت! “همه ما کمی دروغ می گوییم. “

فاکس نیوز به نقل از Biography.com نوشت مادر هایک اسپانیایی و پدرش لبنانی بوده است. وی در مکزیک متولد شد اما تا 12 سالگی در ایالات متحده زندگی می کرد ، تا اینکه مدتی به مکزیک رفت.

“[Hilaria] دوست من را درست می کند [Alec] خوشحال. او مرا احساس می کند زیرا او مادر خوبی است “، ستاره” احمقانی که هجوم می آورند “در مصاحبه رادیویی اعتراف کرد.

“او پنج ساله است [kids] و شما می دانید ، من اهمیتی نمی دهم متاسفم ، من نمی خواهم احساسات کسی را تقلب کنم یا صدمه بزنم و نمی دانم درست است یا غلط. من فقط به خاطر همین یک چیز قضاوت نمی کنم “

هایک همچنین گفت که احساس افتخار می کند که کسی دوست دارد “آلته ایگو” آنها “شبیه” ریشه های خودش باشد.

ستاره بندیداس اضافه کرد: “باعث افتخار من است که مردم الهام می گیرند زیرا می دانید من مکزیکی ، لبنانی هستم ، اما پدربزرگ و مادربزرگم ، اجداد مادرم اسپانیایی هستند. من فکر می کنم که او هوشمند است که بخواهد اسپانیایی شود. ما سرد. “

این ستاره تأکید کرد که داستان میراث بالدوین “عجیب” است ، اما پیشنهاد کرد که همه “شخصیت خاص خود را در زندگی” ایجاد کنند.

هایک گفت: “او آدم بد ، آدم خوبی ، مادر خوب و همسر خوبی نیست. او دوستم را خوشحال می کند. او با من بسیار خوب است و این تنها چیزی است که برایم مهم است.”

او نتیجه گرفت ، “اسپانیایی ها باحال هستند. من او را برای انتخاب چنین چیزی مقصر نمی دانم.”

سلما هایک خطاب به رسوایی میراث هیلاریا بالدوین: “من او را سرزنش نمی کنم”

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *