نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

من نیوکرالا دات کام او را سرزنش نمی کنم # 20473

[ad_1]


واشنگتن ، 2 فوریه: سلما هایک بازیگر آمریکایی-مکزیکی اخیراً در مورد رسوایی میراث هیلاریا بالدوین صحبت کرد. طبق فاکس نیوز ، آلک بالدوین و گورو یوگا پس از اینکه اخیراً مشخص شد که او واقعاً در اسپانیا به دنیا نیامده است – همانطور که وی گفته بود – مورد انتقاد قرار گرفت و در عوض در بوستون ، ماساچوست متولد و بزرگ شد.

حالا هایک که به همراه الک در “30 راک” میهمان است ، در جریان حضور اخیرش در رادیو اندی ، در مورد میراث هیلاریا فاش کرده است.

روز دوشنبه ، هنگامی که اندی کوهن ، مجری برنامه پرسید آیا از این رسوایی حمایت کرده اید ، هایک پاسخ داد ، “خدای من ، این دیوانه است. همه دوستانم از من می پرسند ،” آیا این موضوع را شنیدی؟ ” ای خدا ، او دروغ گفت! “همه ما کمی دروغ می گوییم. “

فاکس نیوز به نقل از Biography.com نوشت مادر هایک اسپانیایی و پدرش لبنانی بوده است. وی در مکزیک متولد شد اما تا 12 سالگی در ایالات متحده زندگی می کرد ، تا اینکه مدتی به مکزیک رفت.

“[Hilaria] دوست من را درست می کند [Alec] خوشحال. او مرا احساس می کند زیرا او مادر خوبی است “، ستاره” احمقانی که هجوم می آورند “در مصاحبه رادیویی اعتراف کرد.

“او پنج ساله است [kids] و شما می دانید ، من اهمیتی نمی دهم متاسفم ، من نمی خواهم احساسات کسی را تقلب کنم یا صدمه بزنم و نمی دانم درست است یا غلط. من فقط به خاطر همین یک چیز قضاوت نمی کنم “

هایک همچنین گفت که احساس افتخار می کند که کسی دوست دارد “آلته ایگو” آنها “شبیه” ریشه های خودش باشد.

ستاره بندیداس اضافه کرد: “باعث افتخار من است که مردم الهام می گیرند زیرا می دانید من مکزیکی ، لبنانی هستم ، اما پدربزرگ و مادربزرگم ، اجداد مادرم اسپانیایی هستند. من فکر می کنم که او هوشمند است که بخواهد اسپانیایی شود. ما سرد. “

این ستاره تأکید کرد که داستان میراث بالدوین “عجیب” است ، اما پیشنهاد کرد که همه “شخصیت خاص خود را در زندگی” ایجاد کنند.

هایک گفت: “او آدم بد ، آدم خوبی ، مادر خوب و همسر خوبی نیست. او دوستم را خوشحال می کند. او با من بسیار خوب است و این تنها چیزی است که برایم مهم است.”

او نتیجه گرفت ، “اسپانیایی ها باحال هستند. من او را برای انتخاب چنین چیزی مقصر نمی دانم.”

سلما هایک خطاب به رسوایی میراث هیلاریا بالدوین: “من او را سرزنش نمی کنم”

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *