نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

من خودم را به روش صحیح دوست نداشتم newkerala.com # 8147

[ad_1]


لس آنجلس ، 14 ژانویه: بازیگر شورشی ویلسون می گوید از اینکه دوست ندارد خودش را به درستی دوست نداشته باشد ، این باعث چاق شدن او می شود احساس غم می کند. به هر حال ، ویلسون در سال گذشته بیش از 10 پوند وزن کم کرده است. او گفت: “من خودم را آنطور که باید 20 تا 40 دوست داشتم دوست نداشتم – یعنی 20 سال. من خیلی ناراحتم که این کار را کردم ، فقط خودم را به درستی دوست ندارم”.

به نقل از femalefirst.co.uk ، ویلسون در اواخر نوجوانی اضافه وزن خود را شروع کرد و با رفتن به دانشگاه 25 پوند اضافه کرد ، با حسن نیت ارائه می دهد “راحتی و غذا خوردن احساسی” ، یک رژیم غذایی ناسالم و سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS).

“من با انواع احساسات غذا می خوردم. اگر استرس داشتم یا می خواستم امتحان بدهم. اما اگر واقعاً خوشحال باشم می خورم ، مثل اینکه یک شب عالی بیرون رفتم و اوقات خوبی داشتم. افراد دیگر فقط به خانه می روند و می خوابند ، من مثل این می گویم ، “من قصد دارم چه کار کنم؟ من فقط این چیپس ها را می خورم و بعد می خوابم. “

این بازیگر مراقب است که قاب لاغر کنونی خود را جشن بگیرد زیرا نمی خواهد پیام اشتباهی ارسال کند.

او به مورچه گفتگوی راست گفت: “این سخت است زیرا من بسیار اعتماد به نفس داشتم و نمی خواهم پیامی به مردم ارائه دهم كه دختران نمی توانند در اندازه های بزرگتر و بزرگتر از خود راضی باشند.

بازیگر “Pitch Perfect” می گوید به دلیل کاهش وزن دچار کاهش وزن شده است.

وی گفت: “مردم با خود می گویند ،” تو همان نیستی ، دیگر شوخ نیستی “و من مثل بچه ها هستم ،”

ویلسون گفت موفقیت او “با سوراخ های کبوتر” به عنوان یک بازیگر بزرگ بود ، و اضافه کرد که تهیه کنندگان فقط می خواستند “در چندین فیلم از چربی امی بازی کند و شخصیت را کمی متفاوت بنامد.”

شورشی ویلسون: من خودم را به روش صحیح دوست نداشتم

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *