نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

من خودم را به روش صحیح دوست نداشتم newkerala.com # 8147لس آنجلس ، 14 ژانویه: بازیگر شورشی ویلسون می گوید از اینکه دوست ندارد خودش را به درستی دوست نداشته باشد ، این باعث چاق شدن او می شود احساس غم می کند. به هر حال ، ویلسون در سال گذشته بیش از 10 پوند وزن کم کرده است. او گفت: “من خودم را آنطور که باید 20 تا 40 دوست داشتم دوست نداشتم – یعنی 20 سال. من خیلی ناراحتم که این کار را کردم ، فقط خودم را به درستی دوست ندارم”.

به نقل از femalefirst.co.uk ، ویلسون در اواخر نوجوانی اضافه وزن خود را شروع کرد و با رفتن به دانشگاه 25 پوند اضافه کرد ، با حسن نیت ارائه می دهد “راحتی و غذا خوردن احساسی” ، یک رژیم غذایی ناسالم و سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS).

“من با انواع احساسات غذا می خوردم. اگر استرس داشتم یا می خواستم امتحان بدهم. اما اگر واقعاً خوشحال باشم می خورم ، مثل اینکه یک شب عالی بیرون رفتم و اوقات خوبی داشتم. افراد دیگر فقط به خانه می روند و می خوابند ، من مثل این می گویم ، “من قصد دارم چه کار کنم؟ من فقط این چیپس ها را می خورم و بعد می خوابم. “

این بازیگر مراقب است که قاب لاغر کنونی خود را جشن بگیرد زیرا نمی خواهد پیام اشتباهی ارسال کند.

او به مورچه گفتگوی راست گفت: “این سخت است زیرا من بسیار اعتماد به نفس داشتم و نمی خواهم پیامی به مردم ارائه دهم كه دختران نمی توانند در اندازه های بزرگتر و بزرگتر از خود راضی باشند.

بازیگر “Pitch Perfect” می گوید به دلیل کاهش وزن دچار کاهش وزن شده است.

وی گفت: “مردم با خود می گویند ،” تو همان نیستی ، دیگر شوخ نیستی “و من مثل بچه ها هستم ،”

ویلسون گفت موفقیت او “با سوراخ های کبوتر” به عنوان یک بازیگر بزرگ بود ، و اضافه کرد که تهیه کنندگان فقط می خواستند “در چندین فیلم از چربی امی بازی کند و شخصیت را کمی متفاوت بنامد.”

شورشی ویلسون: من خودم را به روش صحیح دوست نداشتم

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *