نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

من به عنوان کاپیتان خوب به نظر می رسم زیرا همه در آن مشارکت داشتند: رهنه newkerala.com # 11573

[ad_1]


بریزبن ، 19 ژانویه: روزی که هند به عنوان کاپیتان به پیروزی 2-1 برابر گابا منجر شد ، آجینکیا رهانه منصوب شد که جایگزین ویرات کولی برای دو تست اول برابر انگلیس در سری خانگی ماه آینده شود. با این حال ، رهانه گفت که او حتی نمی خواهد درباره سریال در انگلیس فکر کند ، چه رسد به رهبری.
صحبت ها و گمانه زنی ها در مورد این است که رهانه ، پس از کمک به هند در پیروزی در دو تست از سه تست گذشته در استرالیا ، می تواند جایگزین کالی به عنوان یک کاپیتان شود. با این حال ، رهانه پس از کمک به تیمش در غلبه بر استرالیا متواضع بود.

“من احساساتی شدم. هنوز نمی دانم چطور این اتفاق افتاد و چگونه این پیروزی را توصیف می کنم. اما اعتباری برای هر فرد. مخصوصاً بعد از آدلاید ، همه کمک کردند. این برای من نبود. همه چیز برای تیم بود. من خوب به نظر می رسم زیرا همه کمک کردند رهانه به خبرنگاران گفت: “من به خودم اهمیتی نمی دادم. همه چیز به تیم مربوط بود. همه کمک کردند. برای ما ، همه چیز به داشتن چنین شخصیتی در زمین و داشتن آن روحیه مبارزه در زمین بود. این چیزی است که من همیشه به آن اعتقاد دارم.” بعد از مسابقه

وی افزود: “نگرش واقعاً مهم است ، اخلاق کاری واقعاً مهم است. من می خواهم از کارمندان پشتیبانی ما که بسیار از من حمایت کردند تشکر کنم.”

رهانه افزود: “در حال حاضر به لذت بردن از این پیروزی فکر می کنم. ما به سریالهای انگلیس فکر نمی کنیم. وقتی در هند فرود آمدیم ، به سریالهای انگلیس نیز فکر خواهیم کرد.”

وی همچنین گفت که بسیاری از بازیکنان در آزمون نهایی ، بدون تجربه زیاد در کریکت آزمون ، ثابت کرده اند که برای انجام و پیروزی در مقابل بالاترین کیفیت مخالفت ، نیازی به انجام 50 یا 100 تست نیست.

راوی شاستری ، مربی هندی ، رهانه را به خاطر نحوه اختصاص منابع محدودش تحسین کرد.

“من فکر می کنم او بسیار ساده ، بسیار خونسرد و محفوظ است. وقتی در آنجا است ، از هیچ چیز اذیت نمی شود. او حتی در این راه پیشگام بود. دوران بازیگری او در ملبورن همان چیزی بود که ما را دوباره به مسیر واقعی خود بازگرداند. برای به چالش کشیدن استرالیا ، منجر شود و سپس یک پیروزی را مجبور کنیم. ما از آن زمان به گذشته نگاه نکرده ایم و این عظیم است “.

رهانه گفت که آنها پس از شکست فاجعه بار در اولین آزمون درباره هیچ چیز بحث نکردند و دوباره شروع کردند.

“ما در مورد آزمون آدلاید و آنچه در آنجا اتفاق افتاده است ، بحث نکردیم. همه چیز در مورد تمرکز روی آزمون در ملبورن از آنجا بود. من بارها آن را گفته ام. ما در زمین شخصیت نشان دادیم و به نتایج فکر نکردیم. به هر یک از افراد اعتماد به نفس دادیم. وی گفت: “این برخورد در زمین فوق العاده بود. ما عزم زیادی داشتیم.”

من به عنوان کاپیتان خوب به نظر می رسم زیرا همه در این کار سهیم بودند: رهانه

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *