نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

من از موفقیت تیم Indias در استرالیا خوشحالم: PM Modi newkerala.com # 11150

[ad_1]

دهلی نو ، 19 ژانویه: روز سه شنبه ، نارندرا مودی ، نخست وزیر ، پیروزی تاریخی تیم هند در استرالیا را ستود و گفت همه ملت از موفقیت کشور تحت هدایت Adjinkya Rahane ، که انرژی و اشتیاق قابل توجهی را از طریق جایزه Border-Gavascar نشان داد ، خوشحال هستند. . هند پس از ثبت یک پیروزی دست و پاگیر با سه گل در آخرین تست در بریزبن ، در یک بازی چهار بازیه 2-1 پیروز شد.

شوبمن گیل (91) ، ریشاب پانت (89 *) و چتسوار پوجارا (56) در حالی که هند در آخرین روز مسابقه آزمون ماموت 328 را هدف گرفت ، پاس های درخشان بازی کردند و بدین ترتیب قلعه استرالیا در گبا شکست.

“همه ما از موفقیت تیم کریکت هند در استرالیا خوشحالیم. انرژی و اشتیاق چشمگیر آنها در تمام مدت قابل مشاهده بود. بنابراین هدف ستاره ای ، سرسختی و عزم چشمگیر آنها نیز بود. به تیم تبریک می گویم! بهترین آرزوها برای تلاش های آینده شماست.” ، مودی در یک توییت گفت.

کاپیتان پیشین BCCI و رئیس جمهور فعلی Sourav Ganguly هنگام تبریک به Rahane iamp. شرکت ، همچنین یک جایزه 5 روپیه ای برای تیم هند اعلام کرد.

“فقط یک پیروزی چشمگیر … رفتن به استرالیا و برنده شدن در یک سری تست از این طریق … در تاریخ کریکت هند برای همیشه به یاد می ماند ؟؟ Bcci پاداش 5 کروری را به تیم اعلام می کند … ارزش این پیروزی بیش از هر رقمی است “به همه اعضای تور خوشبختی گفتید” ، گنگولی در توییت خود نوشت.

وی گفت: “هر جلسه قهرمان جدیدی را کشف کرد. هر بار که مورد اصابت قرار می گرفتیم ، بی حرکت می ماندیم و بلندتر می ایستادیم. مرزهای اعتقادی را برای بازی کریکت ترسناک اما بی دغدغه حرکت دادیم. بزرگترین سریال برنده است! هند را تبریک می گویم.” ساچین تندولکار ، خفاش افسانه ای هند.

میزبان در اولین آزمون این سری در آدلاید در حالی که با هند توپ بولینگ می کرد برای کمترین آزمون کل خود ، برنده شده بود. با این حال ، شاگردان رهانه در ملبورن یک بازگشت خیره کننده داشتند و در آزمون روز هشت ویکت بوکس پیروز شدند. سپس آزمون سوم با تساوی حماسی در سیدنی به پایان رسید.

ویرات کهلی ، کاپیتان ثابت تیم ، همچنین عملکرد تیم را ستود و در توییتر نوشت: “چه برنده می شود !!! یسسس. برای همه کسانی که بعد از آدلاید به ما شک کردند ، بایستید و توجه کنید. عملکرد نمونه ، اما شن و ماسه و عزم راسخ برای همه ما قابل توجه است. برای همه پسران و راهنما آفرین. از این شاهکار تاریخی لذت ببرید ، پسران. به سلامتی. “

در همین حال ، VVS لاکسمن خفاش سابق هند گفت: “یک سری تاریخی برای تیم هند برنده می شود! جوانان وقتی مهم بودند تحویل می دهند ، در این صورت گیل و پنت قرار دارند. کلاه های راوی شاستری و کارکنان پشتیبانی برای نقش آنها در این چرخش! بنابراین به این گروه افتخار می کنم ، این یکی قرن هاست. “

وی افزود: “آجینكیا رهانه تیم را با درخشش عالی هدایت كرد و اعتماد به نفس زیادی به جوانان داد و پوجارا بار دیگر عزم راسخ خود را نشان داد. او نمی تواند واحد بولینگ جوان را فراموش كند. تلاش تیمی خارق العاده.”

آنیل کامبل ، کاپیتان افسانه ای هند گفت: “بسیاری از تیم هند به خاطر نمایش عالی شخصیت و مهارت تبریک می گویم. یک سری آزمایش فوق العاده با نتیجه عالی. امیدواریم برای مدتی بحث را در تست های چهار روزه به پایان برسانیم.”

“تیم هند کلمات دیگری مانند انعطاف پذیری ، شن و ماسه و عزم راسخ در این جام Border-Gavaskar تعریف جدیدی کرده است. شما به کل ملت الهام بخشیده اید. Bravo ، Ajinkya Rahane ، Ravi Shastri و پسران. ذکر ویژه محمد سراج ، Rishabh Pant و Shubman Gilta ،” در BCCI جی شاه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *