نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ملانیا ترامپ می خواهد در سخنرانی خداحافظی عشق را به جای نفرت انتخاب کند newkerala.com # 10840

[ad_1]

واشنگتن ، 19 ژانویه: در حالی که فقط یک روز به جو بایدن برای روی کار آمدن به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده باقی مانده است ، ملانیا ترامپ بانوی اول در حال خروج از کشور خداحافظی می کند ، و از هر آمریکایی التماس می کند که “همیشه عشق را به جای نفرت ، صلح به جای خشونت ، و دیگران قبل از تو “. وی این اظهارات را در یک پیام ویدئویی شش دقیقه ای منتشر کرد که دوشنبه شب در وب سایت کاخ سفید منتشر شد.

ترامپ پیام خود را با بیان اینکه “خدمت به عنوان بانوی اول ایالات متحده بزرگترین افتخار زندگی من بود” آغاز کرد.

“چهار سال گذشته فراموش نشدنی است. او می گوید: “من و دونالد به عنوان رئیس جمهور در حال خروج از وقت خود در کاخ سفید به پایان می رسیم ، و به همه افرادی که در قلبم هستم و داستان های باورنکردنی آنها درباره عشق ، میهن پرستی و عزم راسخ فکر می کنم.”

“برای هر کارمند و برای خانواده های شگفت انگیز نظامی ما ، شما قهرمان هستید و همیشه در فکر و دعای من خواهید بود.

ترامپ افزود: “من به همه اعضای اجرای قانون فکر می کنم که هر کجا برویم از ما استقبال می کنند. هر ساعت از هر روز ، آنها محافظت می کنند تا جوامع ما را ایمن نگه دارند و ما برای همیشه بدهکار آنها هستیم.”

در مورد شیوع ویروس کرونا ویروس ، ترامپ از “همه آمریکایی ها خواست تا در محافظت از افراد آسیب پذیر محتاط و عاقل باشند ، زیرا اکنون میلیون ها واکسن در حال انتقال است”

“با تشکر از همه پرستاران ، پزشکان ، متخصصان بهداشت ، کارگران تولید ، رانندگان کامیون و بسیاری دیگر که برای نجات جان مردم تلاش می کنند.”

به عنوان بانوی اول ، ترامپ ابتکار بهترین بودن را آغاز کرد و گفت که “او بر سه رکن رفاه ، امنیت آنلاین و سو. مصرف مواد افیونی متمرکز شده است.”

“طی چند سال کوتاه ، من در مورد چگونگی حفظ امنیت کودکان در اینترنت آگاهی داده ام. ما در اپیدمی مواد مخدر در کشور خود و چگونگی تأثیر آن بر زندگی نوزادان و خانواده ها پیشرفت های باورنکردنی داشته ایم و به آسیب پذیرترین کودکان در سیستم پذیرش صدا رسانده ایم.

وی گفت: “در سطح بین المللی ، بهترین باش” به بستری تبدیل شده است كه رهبران جهان را ترغیب می كند تا درباره موضوعاتی كه زندگی آنها را تحت تأثیر قرار می دهد بحث كنند و به آنها اجازه می دهد راه حل های خود را به اشتراک بگذارند. من افتخار داشتم كه نماینده مردم آمریكا در خارج از كشور باشم.

در پایان ، ترامپ از مردم می خواهد “روی آنچه ما را متحد می كند تمركز كنند. از آنچه ما را تقسیم می كند بالاتر بیاییم. همیشه عشق را به جای نفرت ، صلح را نسبت به خشونت و دیگران را به جای خودمان انتخاب كنیم.”

“برای همه مردم این کشور ، شما برای همیشه در قلب من خواهید ماند. متشکرم. خدا به شما برکت دهد و خدا به ایالات متحده برکت دهد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *