نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مقامات مانیل برای نگهداری اجساد بیماران کووید -19 در خیابان فریزر نصب کردند

[ad_1]

tu-dong-chua-thi-the-beh-nhan-covid.jpg
ظرف فریزر برای نگهداری اجساد افرادی که بر اثر COVID-19 فوت کرده اند

به گفته اینکوایرر ، یخچال در نزدیکی بیمارستان برای درمان بیماران مبتلا به SARS-CoV-2 نصب شده است. این اقدام مقامات برای آماده سازی برای افزایش عوارض و مرگ و میر ناشی از COVID-19 با گسترش سویه دلتا است.

در همین حال ، به گفته ستاره فیلیپینی ، این کشور شاهد افزایش تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 بوده است ، به طور متوسط ​​روزانه حدود 106 مورد مرگ.

در حال حاضر ، کل کشور دارای 131.9 هزار مورد COVID-19 است. واحدهای مراقبت های ویژه در بیمارستان های فیلیپین 75 درصد پر ، اتاق های خصوصی 63 درصد بسته ، بخش های عمومی 69 درصد است.

به گزارش خبرگزاری فیلیپین در 27 آگوست ، دولت فیلیپین در حال حاضر دارای 195 میلیون دوز واکسن COVID-19 است که برای ایمن سازی 100.5 میلیون فیلیپینی تا سه ماهه اول سال 2022 کافی است.

به گفته این خبرگزاری ، 170 میلیون دوز واکسن توسط دولت خریداری شده و مابقی توسط بخش خصوصی مورد توافق قرار گرفته است. دولت 1.3 میلیارد دلار در این زمینه هزینه کرده است.

در حال حاضر 31.4 میلیون دوز واکسن به مردم سراسر کشور داده شده است. دولت فیلیپین قصد دارد 70 درصد از مردم یا حداقل 77 میلیون نفر را واکسینه کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *