نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

معدن لال newkerala.com # 7775 می گوید ، رونق در بریزبن به نفع هند خواهد بود

[ad_1]


توسط نیتین سریواستاوا ، دهلی نو ، 13 ژانویه: همکار سابق هند و رئیس کمیته مشورتی کریکت مادان لال احساس می کند که حضور یاسپریت بومرا بالاترین سطح در بازی XI به بازدید کنندگان این مزیت را می دهد که وارد چهارمین آزمون حیاتی سریال شوند. از گابا. مشکلات صدمات در هند هر روز بدتر می شود و آخرین مورد در این لیست Bumrah است ، زیرا بولینگ سریع در شکم دچار تنش می شود. اما رهبری تیم کاملاً واضح است که وی در تصمیم گیری در مورد سری ، حتی اگر توانایی 50 درصدی را داشته باشد ، هدایت حمله را بر عهده خواهد داشت.

لال معتقد است که چالش های جدیدی برای هند در بریزبن وجود دارد ، اما وجود بومرا برای آزمایش نهایی اعتماد بازدیدکنندگان را افزایش می دهد.

لال به ANI گفت: “بریزبن به عنوان زمین متفاوت است ، بنابراین من فکر می کنم چالش هایی برای تیم هند وجود دارد. و من احساس می کنم اگر بومارا بازی کند ، برای تیم هند سودمند خواهد بود.”

با این حال ، تیم هند خدمات قهرمان آزمایشی در سیدنی ، هانوما ویهاری را از دست خواهد داد ، زیرا وی دارای پارگی درجه 2 در پایین پای راست خود است. در حالی که مشکل عضله همسترینگ ویهاری قابل توجه بود ، بسیاری از مردم نمی دانستند که حتی صبح روز دوشنبه نیز اشوین دچار مشکل شد. این موضوع بعداً توسط همسرش پریتی در شبکه های اجتماعی فاش شد.

لال گفت هند می تواند از خدمات برخی بازیکنان بزرگ بی بهره باشد و بازیکنان ذخیره می توانند فرصتی برای بازی در طولانی ترین قالب بازی برای بازی آخر این سری داشته باشند ، که هر دو تیم همه چیز را در آنجا داده اند.

“مشکلات زیادی برای طرف هندی وجود دارد. بیش از نیمی از تیم مصدوم است ، بازیکنان برتر مصدوم هستند و حضور بازیکنان بزرگ قطعاً در آنجا خواهد بود. در حال حاضر به نظر می رسد حتی یک بازیکن 11 نیز تشکیل شود. در صورت مصدومیت ، بازیکنان ذخیره آنها فرصت خواهند یافت ، “او گفت.

وی افزود: “من فکر می کنم اگر اشوین در فرم باشد و اگر بازی کند ، واقعا خبر خوبی خواهد بود. شما در مورد به روزرسانی مصدومیت ها و تیم تا فردا اطلاعات کسب خواهید کرد.”

در اوایل روز ، بهارات آرون ، مربی بولینگ هند ، در حال بحث در مورد ترفندهای تجاری با ضربان سازهای بومرا و شاردول تاکور بود. در مجموعه عکسهایی که روی دسته رسمی تیم کریکت هند به اشتراک گذاشته شده است ، بومرا دیده می شود که توپی در دست دارد و در حال بحث در مورد برنامه های بازی با مربیان آرون و شاردول تاکور است.

این تیم همچنین در درگیری در The Gabba دیده شد ، جایی که Shastri در حال صحبت با پسران دیده شد. “بعد از یک درگیری حماسی در سیدنی ، وقت آن است که دوباره جمع شویم. ما برای آزمایش نهایی در گابا آماده شده ایم! #TeamIndia #AUSvIND ،” هیئت کنترل کریکت هند (BCCI) در توئیت خود نوشت:

حمله هند قبلاً محمد شامی – یک بازو شکسته – و امش یداو – یک مصدومیت از ناحیه گوساله – را در طی سری بازی های در حال از دست دادن و با سطح سری 1-1 ، کاپیتان آجینکیا رهانه امیدوار است که بومارا آماده باشد تا حداکثر گاز را بگیرد. سریعترین درب استرالیا.

Madan Lal می گوید ، رونق در بریزبن به نفع هند خواهد بود

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *