نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مصرف بیش از حد قند در دوران کودکی می تواند میکروبیوم را برای زندگی تغییر دهد newkerala.com # 21007

[ad_1]

میکروبیوم به همه باکتری ها و همچنین قارچ ها ، انگلی ها و ویروس هایی گفته می شود که درون و درون یک فرد یا حیوان زندگی می کنند.

محققان در تحقیقی که بر روی موش ها انجام شده است ، می گویند بیشتر این میکروارگانیسم ها در روده یافت می شوند و بیشتر آنها در تقویت سیستم ایمنی بدن ، تجزیه غذا و کمک به سنتز ویتامین های اصلی مفید هستند.

تئودور گارلند ، محقق دانشگاه کالیفرنیا ، گفت: “ما روی موش ها مطالعه کردیم ، اما تأثیری که مشاهده کردیم معادل کودکانی است که رژیم غذایی غربی حاوی چربی و قند زیادی داشتند و میکروبیوم روده آنها تا شش سال پس از بلوغ هنوز تحت تأثیر قرار گرفت.” .

برای این مطالعه ، منتشر شده در مجله زیست تجربی ، این تیم پس از تقسیم موش ها به چهار گروه ، به دنبال اثرات آن بر روی میکروبیوم بودند – نیمی از آنها از رژیم استاندارد ، “سالم” ، نیمی از رژیم “غربی” با رژیم غذایی کمتر سالم ، نیمی از دسترسی به دویدن. دوچرخه ورزش و نیمه بدون.

بعد از سه هفته در این رژیم ها ، همه موش ها بدون ورزش به یک رژیم غذایی استاندارد برگردانده شدند ، که معمولاً روش نگهداری موش ها در آزمایشگاه است. در مارک 14 هفته ای ، این تیم تنوع و فراوانی باکتری ها را در حیوانات بررسی کرد.

آنها دریافتند که میزان باکتری هایی مانند موریباکولوم رودئینه به طور قابل توجهی در گروه رژیم های غربی کاهش می یابد. این نوع باکتریها در متابولیسم کربوهیدرات نقش دارند.

همچنین تجزیه و تحلیل نشان داد که باکتری های روده به میزان تمرین موش های حساس حساس هستند. باکتریهای موریباکولوم در موشهایی که از یک رژیم غذایی استاندارد استفاده می کنند و به تردمیل دسترسی دارند ، افزایش می یابد و در موشهایی که رژیم پرچربی دارند ، چه آموزش دیده و چه غیرمقدار ، کاهش می یابد.

محققان بر این باورند که این نوع باکتری ها و خانواده باکتری هایی که به آن تعلق دارند می توانند بر میزان انرژی موجود در میزبان خود تأثیر بگذارند.

اثر قابل توجه دیگر افزایش بسیاری از انواع مشابه باکتریها است که پس از پنج هفته آموزش تردمیل در یک مطالعه توسط محققان دیگر غنی شده اند ، که نشان می دهد این ورزش ممکن است حضور آن را افزایش دهد.

به طور کلی ، محققان دریافته اند که رژیم غذایی غربی در اوایل زندگی اثرات طولانی مدت تری نسبت به ورزش در اوایل زندگی بر روی میکروبیوم دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *