نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مشترکین اپل تی وی پلاس تا ژوئن بازپرداخت اعتبار را دریافت می کنند newkerala.com # 18722

[ad_1]


سانفرانسیسکو ، 31 ژانویه: اپل به مشترکان سرویس پخش سیب تی وی پلاس خود اطلاع داده است که پس از تمدید آزمایشات رایگان سرویس ویدئو برای دومین بار ، این شرکت دریافت اعتبار بازپرداخت را تا ژوئن ادامه خواهد داد.
اپل مدت زمان آزمایشی یک ساله اپل TV + خود را در 15 ژانویه با تمدید دوم تمدید کرد که به آن امکان داد از فوریه تا جولای اجرا شود. این تغییر به هر کسی که از نوامبر 2019 تا ژوئن 2020 دوره آزمایشی رایگان را آغاز کرده است اجازه می دهد حداکثر 5 ماه خدمات رایگان دریافت کند.

از آنجا که برخی از کاربران به پرداخت هزینه اشتراک روی آوردند ، در طول اولین تمدید در ماه نوامبر ، اپل اعتباراتی را برای بازپرداخت مشترکان واجد شرایط بین نوامبر 2020 و ژانویه 2021 در نظر گرفت.

ایمیل هایی که برای مشترکان ارسال می شود اعتبارات ماهیانه 4.99 دلار یا معادل محلی آنها را برای حساب هایی که فعالانه هزینه Apple TV را پرداخت می کنند به Apple ID پیوست می کنند.

“شما ماهانه 4.99 دلار از Apple TV + تا ژوئن وام دریافت می کنید. ما برای ادامه لذت بردن از نمایش ها و فیلم های Apple Original ، هر ماه که از فوریه تا ژوئن مشترک می شوید ، اعتبار 4.99 دلاری را به Apple ID شما اعمال می کنیم. این تمام شد – دیگر هیچ اقدامی لازم نیست “، اپل در یک ایمیل گفت.

این اعتبار هر ماه که مشترک از فوریه تا ژوئن از آن کسر می شود ، به طور خودکار اعمال می شود و به عنوان یک اعتبار استاندارد در فروشگاه App در برابر خریدها و اشتراک ها استفاده می شود.

مشترکان Apple TV Plus تا ماه ژوئن بازپرداخت اعتبار دریافت می کنند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *