نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مسابقات قهرمانی جهان در مسابقات کریکت اولین بار توسط newkerala.com # 21965 به راحتی گرفته می شود

[ad_1]

نبرد برای حضور در فینال بین چهار تیم برتر حاکم بر جهان کریکت است: هند ، انگلیس ، نیوزیلند و استرالیا. نیوزیلند قبلاً به عنوان نزدیکترین رقیب خود صعود کرده است ، استرالیا تور آفریقای جنوبی را رها کرده است ، و هند فرصت مناسب برای صعود را به دست می آورد – در صورت شکست قانع کننده انگلیس در خانه.

می فهمید که تنهایی حباب محافظت از بدن و ترس از ابتلا به ویروس وحشتناک تأثیر ذهنی زیادی بر کریکت داشته است. این را برخی از آنها از طریق مصاحبه های شخصی منتقل کرده اند. با این حال ، برای کشورهایی که در یک زمان تنظیم جدول رده بندی نهایی WTC بهترین XI خود را بازی نمی کنند ، به راحتی قابل قبول نیست.

این واقعاً نشان می دهد که بنیانگذار WTC در کشورهای کریکت ارزش قابل توجهی ندارد. کریکت آزمایشی به اندازه نسخه محدود این بازی یک سودآوری تجاری نیست ، اما دادن یک مرحله بهبودی برادرانه به هیچ وجه خوب نیست. سری آزمایشات هند و استرالیا که اخیراً به اتمام رسیده نشان می دهد که کریکت چقدر جذاب ، چالش برانگیز و رقابتی است ، همچنین مهارت ، بینش و صبر را دارد که به خوبی انجام دهد.

پیروان جوان و مشتاق هندی و سرانجام سرانجام موفق شدند شکل متعارف بازی را درک و از آن لذت ببرند. این سریال علیه انگلیس به طور گسترده ای دنبال می شود زیرا سرانجام طرفداران هندی بزرگ شدند تا از Test Cricket لذت ببرند. با این حال ، اهمیت معنای بهترین تیم قهرمان کریکت باید بسیار بیشتر تبلیغ و بحث شود تا این مکان افتخارآفرین به کریکت تست داده شود. ICC نقش بسيار بزرگتري در طراحي مسابقات قهرماني آزمايشي تازه ساختار يافته دارد.

اولین مسابقه آزمایشی هند و انگلیس در چنای که از روز جمعه آغاز شد ، سرانجام پس از همه گیری Covid-19 کریکت را به هند بازگرداند. شانس صعود به فینال WTC در ژوئن در انگلیس برای هر دو طرف ، درخشش و علاقه بیشتری به این مجموعه می دهد.

انگلیس برای صعود باید هند را متقاعد کننده شکست دهد ، در حالی که هند در این شرایط موقعیت بهتری دارد. به همین دلیل است که فرد تعجب می کند انگلیس – و قصد دارد که – در طول این سریال مهم به برخی از مجریان خط مقدم خود استراحت دهد. این همچنین نشان می دهد که انگلیس در مورد فینال WTC که در حیاط خانه آنها بازی می شود چقدر بی خیال است.

مجموعه هند و انگلیسی همیشه مورد توجه طرفداران هر دو طرف بوده است. آزمایش کریکت هند در سال 1932 در برابر انگلیس آغاز شد و بازدید تیم های تور هند از دهه 1880 مراحل تاریخی است که در کریکت هند مهر و موم شده است.

هند ، پس از پیروزی بزرگ خود مقابل استرالیا ، به نظر می رسد مورد علاقه ، به ویژه در خانه باشد. این کشور انگلیس را نمی توان دست کم گرفت ، به خصوص پس از پیروزی قانع کننده خارج از خانه خود مقابل سریلانکا اخیراً. هند قطعاً تیم قدرتمندتری دارد ، اما انگلیس می تواند با یک حمله در کلاس جهانی افتخار کند. کشوری که جیمز اندرسون ، استوارت برود ، جوفرا آرچر ترسناک و بن استوکس را داشته باشد ، نمی تواند جدی گرفته شود.

انگلیس همچنین سه انگشت چرخشی در تیم خود به دست آورده است تا حمله خود را با بولینگ تکمیل کند. بنابراین ، بهتر است خفاشان هند بهترین بازی را انجام دهند. بولرها در انگلیس فقط با یک جلسه خوب قادر به بلای کشور پشم پنبه هستند. سریلانکا این را در سری تست های تازه به اتمام رسیده خود تجربه کرده است.

جو روت ، کاپیتان انگلیس ، صدمین بازی آزمایشی خود را انجام می دهد و تیمش مصمم است که به همین مناسبت ، یک پیروزی بزرگ به او بدهد. واتا در انگلیس نه تنها به روت بلکه به جاس باتلر و بن استوکس نیز بستگی دارد تا از آنها محافظت زیادی انجام دهد.

از طرف دیگر ، هند در خانه است ، اما برخی از مشکلات آنها را آزار می دهد. ویرات کولی به عنوان کاپیتان تحت فشار قرار خواهد گرفت ، اگرچه پیروزی های وی در هند به عنوان رهبر بسیار خوب است. دنیای اجتماعی و دیجیتال مملو از مهارت های رهبری آژینکیا رهانه است و این مقایسه غیرقانونی نه تنها توسط مطبوعات خارجی ، بلکه توسط برخی از روزنامه نگاران و مفسران هندی نیز تقویت شده است.

موضوع مهم دیگر این است که آیا ستاره های موفق آخرین مسابقه آزمایشی در استرالیا قبل از هموطنان پیرترشان بازی می شوند؟ این می تواند از یک سو منجر به رقابت سالم شود. با این حال ، می تواند برعکس باشد.

همانطور که احساس می شود برنده این مجموعه ، تیمی خواهد بود که به خوبی می جنگد. هند و انگلیس هر دو بولینگ دارند ، که در اکثر شرایط می تواند در هر دو زمان از یک کشور صعود کند ، اما تفاوت تفاوت ایجاد می کند.

هند باید با نگرش مثبت خود ادامه دهد ، یک پیروزی سریالی نه تنها باعث تقویت کریکت آزمایشی خواهد شد ، بلکه حضور در فینال WTC فقط مایه کیک مورد نیاز کشور خواهد بود.

(یاجورویندرا سینگ سابق کریکت است. نظرات بیان شده شخصی است)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *