نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مرو هیوز به تالار مشاهیر کریکت استرالیا وارد شد newkerala.com # 19913

[ad_1]

ملبورن [Australia]، 2 فوریه: بولینگ استرالیایی سابق و یکی از شناخته شده ترین قهرمانان کریکت جهان ، مرو هیوز ، روز سه شنبه به تالار مشاهیر کریکت استرالیا وارد شد. بخشی جدایی ناپذیر از بازگشت کریکت استرالیا به بالای رتبه بندی آزمون کریکت ، حرفه هیوز طی 53 تست و 33 تست ODI برای استرالیا از سال 1985 تا 1994 ، با گرفتن 212 جعبه تست به طور متوسط ​​28.38. بهترین رکورد شغلی او با 87-8 در برابر وند ایندیز در WACA در سال 1988 شامل گل نهایی یک هت تریک بود که به سه اوور جداگانه ، دو نوبت و دو روز متفاوت تقسیم شد.

این اولین توپ از یک تلاش کاملاً قلبی بود که می تواند پس از از دست دادن شریک زندگی خود ، رئیس جف لاوسون ، از شکستگی فک ، حمله سریع در خط مقدم را به تنهایی حفظ کند. این پرفورمنس نمایشی از مردی است که وقتی او را صدا کردند همه چیز را برای کشورش داد.

فریاد سال ویزدن در سال 1994 ، هیوز همچنین نماینده ویکتوریا ، اسکس و ACT در یک حرفه حرفه ای درجه یک در 14 دوره بود. وی اولین بار در اواخر دهه 1970 از طریق نمایش های خود با بازی کریکت درجه یک برای Footscray در زمینی که روزی نام او را بر عهده داشت ، منتخبان ایالت را مشاهده کرد. در سال 2005 ، هیوز مربی تیم کریکت استرالیا شد ، نقشی که تا 2010 بازی می کند.

در حالی که آمار هیوز به تنهایی از یک زندگی حرفه ای عالی صحبت می کند ، به سختی می توان تأثیر و تأثیر او را روی بازی فقط روی آمار مشاهده کرد. هیوز با مقیاس قدیمی 6’4 “ایستاده بود ، یک نماد فرهنگ کریکت استرالیا بود. سبیل های سرسخت او ، هدایت تهدیدکننده و محبت هم تیمی هایش ، او را به عنوان مورد علاقه نسل طرفداران کریکت تبدیل کرد. ، هنگامی که او با پای خوب در مقابل هواداران Bay 13 در MCG بازی می کرد ، که به طور گسترده ای از بخشهای گرمایش تقلید می کرد.

تأثیر هیوز در بازی فراتر از نمایش بود – او یک کریکت و یک قهرمان بود که مردم را به سمت کریکت جذب می کرد و آنها را عاشق این ورزش می کرد. و در زیر همه اینها ، او یک متفکر عمیق درباره این بازی است که همچنان مربی نسل های آینده است.

پیتر کینگ ، رئیس تالار مشاهیر کریکت استرالیا گفت: “مرو هیوز برای بسیاری از ما نماد تابستان استرالیا بوده است ، فردی بزرگتر از زندگی ، یک کریکت بزرگ بین المللی ، سفیر این ورزش و شایسته این است که در تالار مشاهیر کریکت استرالیا گنجانده شده است. مرو ، مسابقه ای با قلب شیر ، دارای افتخار حرفه ای برای ویکتوریا و استرالیا در عرصه های آزمون و یک روز بین المللی است که زمینه را برای یک دوره باور نکردنی از سلطه کریکت استرالیا فراهم می کند. “

“حتی به عنوان مترادف با ضبط شده در محل ، مرو برای همیشه به عنوان یک طرفدار محبوب و گرم شدن نمادین خود در نزدیکی مرز ، به ویژه در MCG ، که باعث شد تماشاگران در همه استادیوم های کشور به او بپیوندند ، یاد می شود. وی پس از کار در تیم های مدرن ، نقش های اداری به عنوان مربی ملی و ضربان قلب کریکت استرالیا ، در مربیگری میراث ورزشی خود را به یادگار گذاشت. تالار مشاهیر کریکت استرالیا خوشحال است که مرو هیوز را به رسمیت می شناسد. “تالار مشاهیر کرکت استرالیا برای اولین بار توسط باشگاه کریکت ملبورن در سال 1995 پیشنهاد شد. با حمایت Cricket Australia و Cricket Victoria ، تالار مشاهیر رسما توسط نخست وزیر وقت استرالیا جان هوارد در سال 1996 افتتاح شد.

فلسفه انتخاب تالار مشاهیر علاوه بر سوابق آماری برجسته ، بر وضعیت بازیکنان به عنوان افسانه های ورزشی نیز متمرکز است. هیئت انتخاب متشکل از نمایندگانی از تمام سطوح کریکت است. به ریاست رئیس فعلی کریکت MCC ، سه بازیکن سابق با مدیران عامل Cricket Australia و انجمن کریکت استرالیا همراه با دو نماینده رسانه پیوستند.

همه افراد تازه استخدام شده باید حداقل 5 سال از کریکت بین المللی بازنشسته شوند تا واجد شرایط باشند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *