نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مرلین مانسون ادعای سو abuse استفاده را رد می کند ، معاملات موسیقی و تلویزیونی را از دست می دهد newkerala.com # 20196

[ad_1]

لوس آنجلس ، 2 فوریه: خواننده ، مرلین مانسون ، ادعای سو abuseاستفاده توسط نامزد سابق خود ، بازیگر ایوان راشل وود ، را رد کرد ، حتی وقتی که برچسب موسیقی او قرارداد خود را لغو کرد و او با سریال های ترسناک معامله را از دست داد. روز دوشنبه ، این بازیگر در اینستاگرام گفت که مانسون سالها وقتی با هم رابطه داشتند “از او سو ab استفاده وحشتناکی کرده بود”.

وود نوشت: “اسم قلدر من برایان وارنر است ، که در جهان به او مریلین مانسون نیز می گویند. او از نوجوانی شروع به مراقبت از من کرد و سالها مرا آزار و اذیت کرد. آنها شستشوی مغزی و دستکاری من را برای تمکین انجام دادند.”

وی افزود: در نهایت من از ترس انتقام ، تهمت یا اخاذی زندگی کردم. من اینجا هستم تا این مرد خطرناک را فاش کنم و صنایع متعددی را که به او فرصت داده اند قبل از اینکه بتواند زندگی بیشتر را نابود کند احضار می کنم. او دیگر سکوت نخواهد کرد. “

وود و مانسون در سال 2007 ، زمانی که او 19 ساله بود و او 38 ساله ، در مورد روابطشان علنی شدند. آنها در سال 2010 نامزد کردند ، اما در همان سال از هم جدا شدند.

اندکی پس از اتهامات ، خواننده هوی متال راک این ادعاها را رد کرد.

مانسون در بیانیه ای در اینستاگرام نوشت: “بدیهی است که هنر و زندگی من مدتهاست که مورد بحث و جدل است ، اما این ادعاهای اخیر در مورد من تحریف کننده واقعیت است.”

مانسون افزود: “روابط صمیمی من همیشه با شرکای همفکر کاملاً منطبق بوده است. مهم نیست که چگونه – و چرا – اکنون دیگران تصمیم می گیرند گذشته را نادرست معرفی کنند ، این حقیقت است.”

در تاریخ Vanity Fair ، به نقل از Variety.com ، سه زن دیگر نیز مانسون را به “سو in استفاده” ، به سو abuse استفاده متهم کردند.

پس از انتشار این خبر ، Loma Vista / Concord Music ، که آخرین آلبوم Manson را منتشر کرد ، آن را از برچسب خارج کرد.

“با توجه به اتهامات ناراحت کننده امروز اوان راشل وود و دیگر زنانی که از مرلین مانسون به عنوان سوus استفاده کننده خود نام می برند ، لوما ویستا تبلیغ آلبوم فعلی خود را فوراً متوقف می کند. به دلیل موارد مرتبط با توسعه ، ما همچنین تصمیم گرفتیم که با مرلین مانسون کار نکنیم برای هر پروژه آینده “، در بیانیه آمده است.

به همین ترتیب ، سخنگوی شبکه AMC گفت که حضور منسون در اپیزود آتی نمایش ترسناک “Creepshow” از فصل آینده کنار گذاشته شده و پخش نخواهد شد.

علاوه بر این ، مانسون از قسمت باقی مانده “خدایان آمریکایی” که قرار بود در آن ظاهر شود ، حذف شد.

سخنگوی این سریال گفت: “به دلیل اتهاماتی که علیه مریلین مانسون وارد شد ، ما تصمیم گرفتیم عملکرد وی را از قسمت باقی مانده که قرار است در اواخر این فصل پخش شود ، حذف کنیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *