نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مردم دوباره در حال حرکت هستند و نیویورک و خلیج منطقه SF را ترک می کنند newkerala.com # 6348

[ad_1]


ققنوس: همه گیر COVID-19 همزمان با مهاجران خود ساخته بیشتر مناطق پرجمعیت ایالات متحده ، به ویژه نیویورک و منطقه خلیج سانفرانسیسکو را ترک می کند ، طبق گزارش ویژه U-Haul که روند مهاجرت را از سال 2020 تجزیه و تحلیل می کند. . داده های معاملات U-Haul همچنین نشان می دهد که آمریکایی ها بیشتر و بیشتر در حال حرکت هستند و از ماه مه هستند

علاوه بر رتبه بندی و گزارش ها در مورد رشد و رشد سالانه شهرها ، U-Haul به تأثیر بالقوه ویروس بر روی خودروهای خودران نگاه کرده و مناطقی را جستجو کرده است که تقاضای زیاد برای کامیون های یک طرفه U-Haul نشان دهنده مهاجرت مداوم است.

جان جی رئیس جمهور یو-هول گفت: در حالی که برخی از افراد در زمان تصدی خود تمایلی به نقل مکان نداشتند ، کسانی که این کار را از سر ناچاری انجام دادند. ما به عنوان یک ارائه دهنده خدمات مهم ، در همه زمان ها باز و در دسترس بودیم. با پیشرفت 2020 ، ما شاهد هستیم که افراد و خانواده های بیشتری می فهمند که می توانند با خیال راحت حرکت کنند.

از آنجایی که پرزیدنت ترامپ در ماه مارس بیماری همه گیر را وضعیت اضطراری اعلام کرد ، 30 شهر پرجمعیت آمریکا (بر اساس محاسبات سرشماری سال 2019) شاهد خروج تعداد بیشتری از کامیون های U-Haul از ورود به شهرهای بعدی بوده اند. سه ماه. این نشان داد مشتریانی که می توانند جابجا شوند به طور کلی تمایل دارند که از مرکز شهر به مقصد کمتر شلوغ فرار کنند.

خلیج و نیویورک از گسترده ترین بازارهای مهاجرت در ایالات متحده در طی این سه ماهه – و در سال 2020 بودند.

سان فرانسیسکو در سال 2019 با رشد و ورود کامیون های U-Haul به شهر ، شهری با رشد جزئی بود. اما در سال 2020 ، سانفرانسیسکو مرکز تخلیه خلیج فارس بود. خروج ها 58٪ از کل ترافیک یک طرفه U-Haul را از مارس تا ژوئن تشکیل می دهند. موجودی محدود ناوگان از انحراف بیشتر تعداد به نفع خروج جلوگیری کرد. روابط در سن خوزه و اوکلند مشابه بود.

برای کل منطقه خلیج فارس ، ورود از مارس-دسامبر سال 2020 نسبت به سال قبل 31 درصد کاهش یافته است ، در حالی که انحرافات تنها به 12 درصد از سرعت خود برای سال 2019 محدود شده است تا عدم تطابق تعداد بیشتری از کامیون های ترک شده از ورودی

نیویورک مانند سانفرانسیسکو بیشتر از آنچه خداحافظی کرد در سال 2019 مورد استقبال قرار گرفت. این روند مهاجرت در سال 2020 برعکس شد. در هنگام تعلیق رکود شدید رخ داد. از مارس تا ژوئن ، ورود به پنج منطقه در مقایسه با سال قبل 58 درصد کاهش یافته است ، در حالی که هنگام خروج کامیون ها از شهر ، خروج فقط با موجودی ناوگان محدود بود.

از مارس تا دسامبر سال 2020 ، ورود U-Haul به نیویورک نسبت به سال قبل 35٪ کاهش یافته است.

روند مهاجرت برای سال 2020: مردم دوباره در حال حرکت هستند و نیویورک و منطقه SF Bay را ترک می کنند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *