نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مربی Shastri می گوید newkerala.com # 11281

[ad_1]


بریزبن [Australia]، 19 ژانویه: راوی شاستری ، سرمربی هند معتقد است که چکش آغازین شوبمن گیل بستری را برای پیروزی هند در گابا ایجاد کرده است ، قبل از اینکه قهرمانی ریشاب شلوار مفید باشد تا به بازدید کنندگان کمک کند تا یک سری پیروزی قابل توجه را بدست آورند. در سه شنبه جیل سالن بولینگ استرالیا را به دست گرفته بود که 20 قطعه از میچل استارک را شکست ، و به سه مرز پی در پی برخورد کرد تا صدای آن را در بالای قسمت قرار دهد. پس از آن پانت یک ضربه مسئول 89 نفری را بازی کرد تا به هند کمک کند از قلعه استرالیا عبور کند.

مربی شاستری از گیل به خاطر دست کشیدن استثنایی در مقاله دوم تمجید کرد و گفت پانت همیشه هدف را در ذهن خود دنبال می کرد.

“من فکر می کنم از ابتدا ما با Jinx (راهان) و کارکنان پشتیبانی چت کردیم تا کریکت معمولی و بازی طبیعی بازی کنیم. قرار ندهید و سعی نکنید و چیزی تولید نکنید ، اما بازی را امتحان کنید و تنظیم کنید. جلسه و سپس اگر دارید در درهای دستی ، شما می توانید آن را بگیرید “، شاستری در جریان کنفرانس مطبوعاتی مجازی به رسانه ها گفت.

“اما چیزهایی که گیل بازی کرد واقعاً زمینه را برای پیروزی فراهم کرد زیرا این یک اتفاق استثنایی بود. او در اولین تور خود در استرالیا ، یک پرش اسکی گابا است. او سرعت را افزایش داد و سپس شلوار ریشاب را داشت ، شما نمی توانید سبک او را تغییر دهید او در ذهن خود بازی می کرد ، همیشه تعقیب می کرد. او ایده های دیگری داشت. “

گیل 9 برابر کمتر از صد اول خود سقوط کرد ، اما مطمئن شد که هند قبل از رفتن در مسیر رسیدن به سری قاطع است. کاپیتان آژینکیا رهانه کشور در غیاب منظم ناخدای ویرات کوهلی ، به دلیل دریافت مرخصی پدرانه از BCCI.

شستری در مورد شخصیت تیم در غیاب کولی گفت: “احساس پیروزی یک است ، اما امتناع در واژگان ما نیست ، تیم این را نشان داد. شاید ویرات اینجا نباشد ، اما شخصیت و مهر شخصیت او برای همه وجود دارد برای اینکه آجینکا راهی را که در این کار انجام داده است بگیرد ، این غیر واقعی بود. “

هند با این پیروزی کلاسیک برابر استرالیا ، در رده های بالای جدول رده بندی مسابقات قهرمانی آزمون جهانی ICC قرار گرفت.

سرخپوشان در مقابل آئوس: مربی شاستری می گوید که آجینکیا راهی را که در پیش گرفته است غیر واقعی است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *