نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مراقب انگلیس باشید! در اینجا کمبل 2.0 با ماسک Bumrahs وارد می شود newkerala.com # 18630

[ad_1]


دهلی نو ، 30 ژانویه: جاس باتلر ، کشتی گیر انگلیسی روز شنبه در مورد اینکه چگونه لیگ برتر هند (IPL) به او و برخی دیگر از بازیکنان در انگلیس ایده داده است که چگونه با عملکرد منحصر به فرد جاسپریت بومرا و زاویه هایی که بازی می کند ، صحبت کند ، اما اگر بومرا تصمیم بگیرد با پای خود به سبک آنیل کامبل ، که به نظر می رسد روی آن کار می کند ، بچرخد ، می تواند تعجب کند. هیئت کنترل کریکت هند روز شنبه ویدیویی را منتشر کرد که نشان می داد دست راست هند از اقدامات کمپبل در شبکه تقلید می کند.

“همه ما یوركی های آتشین @ Jaspritbumrah93 و بازیکنان تیزبین را دیده ایم. این نسخه بی سابقه ای از توپ پرتاب سریع است” ، BCCI روی دسته خود توئیت كرد ، همراه با فیلم بومرا كه پاهایش را بول كرده است.

این ویدئو نشان می دهد که Bumrah شش زایمان را با یک پای چرخان a la Kumble خاموش کرده و یکی دو مورد عالی بوده است!

BCCI در زیرنویس ویدیویی نوشت: “جاسپریت بومرا آنیل کامبل را آنلاین می کند.”

اگر او مدت طولانی این کار را درست انجام می داد ، فکر بدی برای هند نبود که توپ را به سمت او بیندازد ، زیرا ماشین آلات چرخش سریع کمپبل برای اداره ویکت هند بسیار دشوار بودند. و در برابر انگلیس ، چرخنده پا 56 تعطیلات آخر هفته را در 9 مسابقه چهار کششی با پنج کاست در خانه انجام داده بود.

در گذشته نه چندان دور بومرا دچار برخی از مشکلات آسیب دیدگی شده است و تصور بر این است که عملکرد بولینگ منحصر به فرد خود ، گرچه موثر است ، بدن وی را بیش از حد تحت فشار قرار می دهد. فکر بدی نخواهد بود اگر او به سبک کامپل و جذاب کمبل بولینگ بپردازد ، که می تواند فشار روی کمرش را کاهش دهد.

مراقب انگلیس باشید! در اینجا کامبل 2.0 با ماسک Bumrah ارائه می شود

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *