نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مدیر عامل جدید آمازون با وجود مشکلات newkerala.com # 21728 هنوز هم از بازی های ویدئویی منصرف نمی شود

[ad_1]

طبق گزارش The Verge ، جاسی در پاسخ به گزارشی در مورد مشکلات بازی این شرکت ، هفته گذشته در نامه ای به پرسنل نوشت: “برخی از شرکت ها در سال اول رونق می گیرند و برخی دیگر سالها طول می کشد. اگرچه ما هنوز در AGS موفق نشده ایم [Amazon Game Studios]من معتقدم اگر آنجا آویزان شویم این کار را خواهیم کرد. “

وی افزود: موفقیت فوراً استرس کمتری دارد ، اما وقتی بیشتر طول بکشد ، اغلب شیرین تر خواهد بود ، معتقدم اگر تمرکز خود را روی موارد ضروری حفظ کنیم ، این تیم به آنجا خواهد رسید.

این اعلامیه از طرف Jassy در زمان حساس آمازون استودیوی بازی است ، که بخش توسعه بازی های ویدیویی غول تجارت الکترونیکی است. گفته می شود که تصمیم به تشکیل این بخش مستقیماً از مدیر عامل نوظهور آمازون ، جف بزوس ، گرفته شده است که اخیراً استعفای خود را در اواخر سال جاری اعلام کرد و جایگزین رئیس فعلی خدمات وب آمازون ، اندی ایاسی شد.

گزارش قبلی ادعا می کرد که استودیوی بازی آمازون با مشکلات زیادی روبرو شده است ، از جمله یک مدیر استودیو بدون تجربه در بازی های ویدیویی ، یک موتور بازی داخلی “با درد کند” و یک “فرهنگ برادرانه” که فرصت های مشابهی را به زنان نمی دهد. مانند مردان.

از آنجایی که آمازون گزارش می کند سالانه تقریباً 500 میلیون دلار برای بخش ناموفق بازی های ویدیویی خود هزینه می کند ، حمایت از مدیرعامل جدید مهم است.

طبق گزارش The Verge ، علی رغم حمایت جاسی ، استودیوی بازی آمازون هنوز با چالش هایی روبرو است. سال گذشته ، او آزاد کرد ، سپس “Crucible” ، قهرمان تیرانداز با الهام از “Overwatch” را بیرون کشید و لغو کرد. یکی دیگر از بازی های او با یک قهرمان ، New World نیز به تأخیر افتاد ، در حالی که اقتباس از بازی های ویدیویی The Grand Tour در سال 2019 با چنان نقدهای ضعیفی منتشر شد که بعداً به کلی حذف شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *