نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مدیریت بدن مهم خواهد بود ، اما خوب است که این کار را تا جولای انجام دهید: Archer newkerala.com # 20588

[ad_1]


چنای ، 2 فوریه: یک سال طولانی برای انگلیس خواهد بود و مدیریت بدن او مهم خواهد بود ، جفری آرچر ، بولینگ انگلیسی ، که همچنین از تصمیم انگلیس و ولز در کریکت (ECB) برای استفاده از بازیکنان متناوب پشتیبانی کرد ، می گوید.
“من امروز برنامه را بررسی کردم و فهمیدم که یک سال بسیار طولانی خواهد بود. چندین سریال در پیش است. اگر قرار است همه یا بیشتر از همه را بازی کنید ، کنترل بدن بسیار مهم است. اگر مجبور باشید کنترل بدن مهم خواهد بود زیاد بازی کنید. “آرچر در حالی که روز سه شنبه با رسانه ها صحبت می کرد گفت.

در طول سال تقویمی ، انگلیس علاوه بر جام جهانی T20 ، 17 مسابقه آزمایشی نیز انجام داد. آرچر همچنین قرار است در لیگ برتر هند (IPL) بازی کند.

بولر راست دست ، که مدتی را در شهر خود باربادوس گذراند و در حالی که در آنجا تمرین می کرد ، گفت که او از شورای کریکت انگلیس و ولز (ECB) انتقاد کرد که چرا نتوانست یازده نفر برتر را جای دهد و به بازیکنان اجازه رقابت می دهد. به خانه بازگشت و بازی ناعادلانه است

“کسی که از او انتقاد کند هرگز یک هفته را سپری نکرده است ، چه رسد به ماهها در حباب. ما تقریباً یک سال است که اینجا هستیم. از این گذشته ، مردم افراد اجتماعی هستند. گاهی اوقات سخت است زیرا اگر بازی خوبی نیستی یا اگر شما احساس خوبی ندارید. خوب با کریکت ، نمی توانید فرار کنید. من فکر می کنم که بانک مرکزی اروپا عالی عمل کرد ، من مثل افرادی مثل من وقت دارم. شش هفته دیگر برای من باقی مانده است. من فکر می کنم جاس (باتلر) مدتی بعد خواهد داشت اولین آزمایش. بنابراین آنها همه را در اولویت قرار می دهند تا وقت بگذارند و با روحیه و آماده کار آماده شوند ، “آرچر اضافه کرد.

“من حباب مهم نیستم زیرا می دانم که به زمان نیاز دارد. اگر بیش از حد قدرتمند شود ، از گفتن آن شرمنده نیستم. اکنون خوب هستم که حداقل تا ژوئیه می روم. من در اوقات فراغت خود آموزش دیدم بازی کریکت ، “او گفت.

بولینگ 25 ساله سریع گفت که تجربه IPL اهمیت زیادی نخواهد داشت زیرا او در سری آینده Test against India بازی می کند.

آرچر با بیان اینکه توپ کوتاه می تواند مهم باشد ، گفت: “من هرگز در اینجا با توپ قرمز بازی نکرده ام. شما واقعاً نمی توانید آن را مقایسه کنید (یک بازی توپ سفید و کریکت با یک توپ قرمز در هند).”

در مورد طلسم هایش ، آرچر گفت این به ترکیب تیم بستگی دارد. آرچر گفت: “اگر ما سه ملوان بازی كنیم ، حدس می زنم كه طلسم طولانی بولینگ نروم. حدس می زنم این امر به كیفیت بولینگ آن زمان نیز بستگی داشته باشد.”

مدیریت بدن مهم خواهد بود ، اما من تا ژوئیه خوب هستم: آرچر

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *