نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

متیو مک کاناهی گرین لایت ها نامه ای عاشقانه به زندگی است newkerala.com # 21689

[ad_1]

مک کاناگی از چراغهای سبز (هاچت) گفت: “من پنجاه سال است که در این زندگی هستم و می خواهم رمز و راز چهل و دو ساله او را حل کنم و برای سی و پنج سال گذشته خاطرات خود را با سرنخ هایی از این رمز و راز نگه داشته ام.”

“یادداشت هایی در مورد موفقیت ها و ناکامی ها ، شادی ها و غم ها ، چیزهایی که باعث تعجب من شده و مواردی که باعث خنده بلند من شد. چگونه صادقانه بگویم. چگونه استرس کمتری داشته باشیم. چگونه سرگرم شویم. چگونه مردم را کمتر آزار دهیم چگونه صدمه بزنم کمتر چگونه انسان خوبی باشیم چگونه در زندگی معنا پیدا کنیم چگونه بیشتر من باشم

“من اخیراً شجاعت داشتم که با این دفتر خاطرات بنشینم. من داستانهایی را که تجربه کردم ، درسهایی را که یاد گرفتم و فراموش کردم ، آیات ، دعاها ، نسخه ها ، اعتقادات مربوط به آنچه مهم است ، چند عکس عالی و یکسری برچسب های زره ​​پوش پیدا کردم. موضوع ، رویکردی برای زندگی که در آن زمان رضایت بیشتری به من می داد و هنوز هم اگر می دانید چگونه و چه موقع باید با چالش های زندگی کنار بیایید – چگونه به چیز غیرقابل اجتناب نزدیک شوید – می توانید از یک حالت موفقیت به نام “گرفتن چراغ سبز” لذت ببرید ”

“بنابراین من یک بلیط یک طرفه به صحرا گرفتم و روی این کتاب یک آلبوم ، یک رکورد ، یک داستان از زندگی من تاکنون نوشتم. این پنجاه سال از مناظر و احساسات ، احساسات و شکل ها ، لرز و شرم است. ، حقایق و زیبایی های وحشیگری. پرهیز از چیزها ، احتیاط و خیس شدن هنگام تلاش برای رقصیدن بین قطرات باران.

“امیدوارم این دارویی باشد که طعم خوبی دارد ، چند آسپرین به جای بیمارستان ، یک سفینه فضایی به مریخ بدون نیاز به گواهینامه خلبانی شما ، رفتن به کلیسا بدون نیاز به تولد مجدد و خنده از اشک.

او می گوید: “این یک نامه عاشقانه است. برای زندگی.”

مک کوناهی ، پدر سه فرزند و یک پسر و برادر وفادار ، یک داستان نویس قلمداد می شود ، معتقد است نوشیدن آبجو در راه معبد خوب است ، با عرق یک روز احساس بهتری دارد و رهبر ارکستر بلندپروازی است.

در سال 2009 ، مک کاناهی و همسرش ، کامیلا ، بنیاد Just Keep Livin را تأسیس کردند ، که به دانش آموزان دبیرستانی پر خطر کمک می کند تا از ذهن ، بدن و روح سالم تر انتخاب کنند. در سال 2019 ، مک کناگی به عنوان استاد کامل دانشگاه تگزاس در آستین و همچنین وزیر فرهنگ در دانشگاه تگزاس و شهر آستین شد. مک کناگی همچنین یک سفیر تجاری در شرکت لینکلن موتور ، مالک لیگ برتر فوتبال آستین FC و خالق مشترک بوربن مورد علاقه خود در کره زمین ، Wild Turkey Longbranch است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *