نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

متأسفم که من نمی توانستم در Brisbane بازی کنم: Ashwin Trolls Paine newkerala.com # 11587

[ad_1]


بریزبن ، 19 ژانویه: هند ، که راویچندران اشوین را نمی چرخاند ، هنگام آزمایش سوم ، به تیم پین استرالیا با تیم پین استرالیا اشاره کرد که وقتی پیروزی هند را در چهارمین آزمون در روز سه شنبه جشن می گیرد ، به مزخرف گفت. آشوین مصدوم به همراه سایر هم تیمی های هندی خود از جایگاه تماشا می کرد ، در حالی که ریشاب پانت میهمانان را به پیروزی 2-1 در این سری رساند.
“اشوین بعداً در توییتی نوشت:” عصر بخیر از گبا !! متاسفم که من نتوانستم اینجا بازی کنم ، اما متشکرم که ما را پذیرفتید و در این اوقات سخت کریکت بازی کردید. ما این سریال را برای همیشه به یاد خواهیم داشت! @ Tdpaine36CricketAus. ”

اشاره اشوین به نبرد لفظی او با پین بود زیرا روز پنجم را با هانوما ویهاری به پیروزی رساند تا سومین آزمون را در میدان کریکت سیدنی انجام دهد. شنیده شده است که پین ​​بر روی میکروفون استامپ به آشوین می گوید: “من نمی توانم صبر کنم تا به Gaba ، Ash بروی.”

صدمات وارده در طی این زمان ها ، آشوین را مجبور به آزمایش چهارم کرد. روز سه شنبه ، هند با سه برد وی استرالیا را شکست داد تا اولین تیم هند باشد که در یک مسابقه آزمایشی در گابا طی 32 سال پیروز شد. این پیروزی همچنین به آنها کمک کرد تا دومین پیروزی متوالی خود را مقابل داون آندر استرالیا مهر و موم کنند.

متأسفم که نتوانستم در بریزبن بازی کنم: اشوین پین را ترول می کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *