نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مایلی سایرس نشان می دهد که او برهنه شده و از این مکان مهم صعود کرده است newkerala.com # 8644

[ad_1]


واشنگتن ، 14 ژانویه: مایلی سایرس ، خواننده و ترانه سرای آمریکایی ، روز چهارشنبه (به وقت محلی) عکسی از زمانی را که قرار بود در حالی که در گودال است ، از یک جاذبه معروف صعود کند ، به اشتراک گذاشت. به گزارش E! نیوز ، ستاره “هانا مونتانا” تعدادی عکس به اشتراک گذاشت تا به استوری اینستاگرام خود در مورد او و دوستش راک وین کوین برای جشن 59 سالگی اش برگردد. یکی از عکس هایی که جبهه جلوی “لبهای شعله ور” را نشان می دهد ، این زوج را نشان می دهد که از نظر سایش کمی بدتر به نظر می رسند ، در حالی که مقابل مادام توسو هالیوود ایستاده اند ، در کسانی که صبح کوچک به نظر می رسند.

در یکی از تصاویر ، مایلی دیده می شود که ژاکت جسورانه مینیونز را پوشیده است ، در حالی که دو موسیقی دان به یکدیگر خم شده اند ، صورت خود را با دست خود پوشانده و کاملا خسته به نظر می رسد.

به گزارش E! اخبار ، اگرچه مشخص نیست که آیا مایلی به بالای هتل روزولت هالیوود اشاره دارد ، آن طرف خیابان تئاتر چین و به عنوان یک نقطه عطف کلیدی از Tinseltown شناخته می شود. همانطور که مشخص شد ، روزولت قدیمی ترین هتل مداوم در لس آنجلس است که در سال 1927 افتتاح شد.

اگرچه ممکن است او هرگز به طور کامل متوجه نشود که در آن شب چه اتفاقی افتاده است و یا اگر در لباس تولد خود سوار بر تابلو شود ، عواقب احتمالی آن را می فهمد. واضح است که واقعیت این که خواننده “زندانی” دوستی ارزشمندی با وین دارد ، که از سال 2015 با او در آلبوم “مایلی سایرس و هر دد پتز” همکاری داشت.

مایلی سایرس فاش می کند که او برهنه شده و از این مکان برجسته بالا رفته است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *