نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مایلی سایرس در مورد رابطه جنسی خود صریح است newkerala.com # 11696

[ad_1]


واشنگتن ، 20 ژانویه: مایلی سایرس ، خواننده و ترانه سرای آمریکایی ، روز چهارشنبه در مصاحبه ای صریح در مورد گرایش جنسی خود صحبت کرد. “دختران بسیار داغ ترند. ما این را می دانیم. من فکر می کنم همه می توانند موافق باشند که از زمان های بسیار قدیم — آنها مجسمه های زیبایی می سازند. علاوه بر این ، من خیلی اهمیتی نمی دهم. من آنها را به عنوان کارهای هنری دوست دارم. و مجسمه سازی ، من شکل را دوست دارم ، فکر می کنم روی میز واقعا خوب به نظر می رسد “، این خواننده 28 ساله گفت.

وی گفت: “نقشی که من داشتم بیشتر معنا داشت ، زیرا این چیز عجیب و غریب وجود نخواهد داشت که من برای همه چیز و هر چیز دیگری بپردازم.” “انگار که می خواهم با یک دختر باشم ، من کاملا در راه رسیدن به یک عوضی هستم که بسیار موفق تر یا موفق تر از من است. او هم جالب است “، و در مورد علاقه خود به روابط همجنسگرایی بحث کرد.

به گفته مردم ، بازیگر سابق هانا مونتانا پس از قطع رابطه با همسر سابقش لیام همسورث ، در مصاحبه ها درباره زندگی دوستانه اش و تحقیق در مورد جنسیتش آزاد بود.

وی افزود: “من در پایان احساس می کردم زنانی هستم که نقش من راحتتر متناسب است ، زیرا حتی در روابطم با مردان نیز بارها فضای مسلط تری دارم.”

کوروش بیشتر در مورد دوست یابی بحث می کند ، بنابراین خود را در میان یک بیماری همه گیر پیشرفته Covid-19 منزوی می کند و روش های تقسیم اجتماعی برای تعامل با دیگران را پیدا می کند. او پس از 10 ماه دوستانه در اواسط سال از کودی سیمپسون جدا شد.

به نقل از People ، سیروس در پایان مصاحبه گفت: “من مردم را دوست دارم ، کسانی را که دوست دارم دوست دارم ، با همه جنسیت ها رابطه داشته ام و نیستم. الان حال و هوای برخی از افراد D را دارم ، اما در مورد هر چیزی صادقانه هستم.” .

مایلی سایرس در مورد جنسیت خود صریح است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *