نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مالیا ضربه دیگری دریافت می کند زیرا قاضی درخواست تجدیدنظر در مورد توقف پرونده ورشکستگی را رد می کند newkerala.com # 7987

[ad_1]

نوشت P پونام جوشی ، لندن ، 13 ژانویه: دادگاه عالی انگلستان امروز درخواست تجار فراری ویجی مالیا را برای رد دادخواست ورشکستگی توسط یک کنسرسیوم از بانک ها که سعی در بازپس گیری بدهی های شرکت هواپیمایی Kingfisher در حال حاضر از کار افتاده در مالیا رد کرده است وام های اعطا شده به شرکت هواپیمایی. قاضی بیرس از بخش شرکتها و شرکتهای دادگاه عالی انگلستان بعنوان یک شکست جدی برای مولیای 65 ساله ، حکم قبلی را مبنی بر تعلیق مراحل ورشکستگی فقط با تجدیدنظر در آخرین تجدید نظر مالیا در برابر دادرسی تأیید کرد.

کنسرسیوم بانک ها توسط بانک دولتی هند (SBI) هدایت می شود و شامل بانک های بارودا ، بانک سرمایه گذاری ، بانک فدرال با مسئولیت محدود ، بانک جامو و کشمیر ، بانک دولتی میسور ، بانک متحد هند و سایر موسسات مالی است که به شرکت هواپیمایی کینگ فیشر وام داده اند قبل از فروپاشی حامل در سال 2012

مالیا بارها و بارها پیشنهاد کرده است که بدهی ها و بدهی های خود را از طریق هولدینگ United Breweries Holdings ، شرکت هولدینگ سابق شرکت هواپیمایی Kingfisher ، که سهامدار عمده آن بود ، تسویه کند. با این حال ، بانک ها ادعا می کنند که دارایی های این هولدینگ تحت کنترل مالیا نیست و بنابراین نمی تواند از دارایی ها در هر پیشنهاد تسویه استفاده کند.

تیم حقوقی مالیا گفت که بانک ها “طلبکارهای مطمئن” هستند و بنابراین نباید مراحل ورشکستگی داشته باشند.

آخرین حکم تنها دو روز پس از آن صادر شد که همان دادگاه دسترسی مالایا توسط دادگاه انگلیس به بخش قابل توجهی از پول وی را که در اختیار دادگستری انگلیس بود ، محروم کرد.

قاضی سباستین پرنتیس از آزاد كردن وجوه خودداری كرد و گفت مالیا اطلاعات لازم را برای اجازه انتشار وجوه ارائه نداده است.

این بدان معناست که مالیا هر بار که مجبور به تأمین هزینه دادگاه یا هزینه های دیگر است باید به دادگاه مراجعه کند.

مالیا در سال 2018 به اتهام کلاهبرداری توسط کنسرسیومی از بانک های هند به ارزش بیش از 1 میلیارد یورو مرتبط با سقوط Kingfisher به استرداد هند محکوم شد.

این حکم استرداد در دادگاه تجدید نظر تا دادگاه عالی پادشاهی انگلستان در آوریل 2020 تأیید شد.

با این حال ، پریتی پاتل ، وزیر کشور انگلستان ، به دلیل مشکل فنی که در حال حاضر توسط وزارت امور داخله انگلستان برطرف می شود ، از امضای دستور استرداد خودداری کرد.

همچنین اعتقاد بر این است که مالیا از انگلیس درخواست پناهندگی سیاسی کرده است.

این سرمایه دار همچنین خواستار تأیید دادگاه برای استفاده از بخشی از 2.9 میلیون یورو درآمد حاصل از فروش یک عمارت در Ile St Marguerite ، یک جزیره مدیترانه در سواحل جنوبی ریویای لوکس فرانسه ، در کن شده است.

درآمد حاصل از فروش و سایر دارایی ها در حالی در دفتر صندوق های قضایی (CFO) نگهداری می شود که مالیا با مراحل ورشکستگی دست و پنجه نرم می کند.

قاضی پرنتیس همچنین از آنچه برای سایر دارایی های متعلق به مالیا اتفاق افتاده است ، از جمله جواهرات و یک سری اتومبیل های لوکس – از جمله فراری های با ارزش یکپارچه سازی – سوال کرد. مارشال ادعا می کند که تمام دارایی های وی تحت “دستور کنترل” است و مالیا به چیزی بیش از 250،000 یورو که در یک حساب بانکی نگهداری می شود ، کاهش یافته است.

تونی بسوریک ، وكیل نمایندگی بانك های هند ، گفت: آزاد كردن وجوه به مالی این اجازه را می دهد تا وجوهی را كه باید به بدهی بانك ها پرداخت شود ، پخش كند.

جلسه بعدی رسیدگی به پرونده های ورشکستگی در دیوان عالی کشور در 22 ژانویه برگزار می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *