نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مالزی برای محدود کردن جزر و مد Covid-19 newkerala.com # 7527 وضعیت اضطراری اعلام کرد

[ad_1]


کوالالامپور ، 13 ژانویه: نخست وزیر مالزی محدین یاسین گفت که پادشاه سلطان عبدالله سلطان احمد شاه موافقت کرده است که برای جلوگیری از شیوع Covid-19 وضعیت اضطراری در این کشور اعلام کند. شینهوا گزارش داد ، محی الدین روز سه شنبه در یک سخنرانی تلویزیونی گفت که این شرایط اضطراری تا 1 آگوست یا زودتر ادامه خواهد داشت.

به طور جداگانه ، کاخ ملی با صدور بیانیه ای رضایت شاه را برای اعلام وضعیت اضطراری اعلام کرد.

پادشاه همچنین به مردم توصیه کرد که در برابر شرایط اضطراری و محدودیت های ترافیکی برای مناطقی از کشور که به شدت تحت تأثیر شیوع Covid-19 قرار گرفته اند ، آرام باشند.

این یک روز پس از اعلام محیدین برای تقویت اقدامات کنترل ترافیک برای جلوگیری از گسترش Covid-19 به مدت دو هفته ، از 13 ژانویه ، با استناد به سیستم مراقبت های بهداشتی کشور که در “نقطه عطف” است ، اعلام شد. “

مناطق برای اقدامات شدیدتر شامل پایتخت کوالالامپور ، استانهای پنانگ ، سلانگور ، ملاکا ، جوهور و شمال بورنئو صباح و غیره است.

تحت محدودیت های شدیدتر ، تمام رویدادهای اجتماعی ، از جمله اجتماعات گسترده ، ممنوع است ، ساکنان فقط مجاز به سفر در شعاع 10 کیلومتری هستند و هیچ رستورانی وجود ندارد.

در مالزی ، افزایش موارد جدید روزانه Covid-19 ، و همچنین طغیان شدید در چندین کشور در هفته های اخیر ، با اخراج هزاران نفر از خانه های خود.

مالزی وضعیت اضطراری را برای مهار امواج Covid-19 اعلام کرد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *