نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مالزی برای محدود کردن جزر و مد Covid-19 newkerala.com # 7527 وضعیت اضطراری اعلام کردکوالالامپور ، 13 ژانویه: نخست وزیر مالزی محدین یاسین گفت که پادشاه سلطان عبدالله سلطان احمد شاه موافقت کرده است که برای جلوگیری از شیوع Covid-19 وضعیت اضطراری در این کشور اعلام کند. شینهوا گزارش داد ، محی الدین روز سه شنبه در یک سخنرانی تلویزیونی گفت که این شرایط اضطراری تا 1 آگوست یا زودتر ادامه خواهد داشت.

به طور جداگانه ، کاخ ملی با صدور بیانیه ای رضایت شاه را برای اعلام وضعیت اضطراری اعلام کرد.

پادشاه همچنین به مردم توصیه کرد که در برابر شرایط اضطراری و محدودیت های ترافیکی برای مناطقی از کشور که به شدت تحت تأثیر شیوع Covid-19 قرار گرفته اند ، آرام باشند.

این یک روز پس از اعلام محیدین برای تقویت اقدامات کنترل ترافیک برای جلوگیری از گسترش Covid-19 به مدت دو هفته ، از 13 ژانویه ، با استناد به سیستم مراقبت های بهداشتی کشور که در “نقطه عطف” است ، اعلام شد. “

مناطق برای اقدامات شدیدتر شامل پایتخت کوالالامپور ، استانهای پنانگ ، سلانگور ، ملاکا ، جوهور و شمال بورنئو صباح و غیره است.

تحت محدودیت های شدیدتر ، تمام رویدادهای اجتماعی ، از جمله اجتماعات گسترده ، ممنوع است ، ساکنان فقط مجاز به سفر در شعاع 10 کیلومتری هستند و هیچ رستورانی وجود ندارد.

در مالزی ، افزایش موارد جدید روزانه Covid-19 ، و همچنین طغیان شدید در چندین کشور در هفته های اخیر ، با اخراج هزاران نفر از خانه های خود.

مالزی وضعیت اضطراری را برای مهار امواج Covid-19 اعلام کرد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *