نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مارک Jif قرار است نوآوری و راحتی محصول را با کره کره بادام زمینی خامه ای فشرده گسترش دهد newkerala.com # 6267

[ad_1]


ORRVILLE ، اوهایو: مارک Jif اعلام کرده است که قصد دارد آخرین نوآوری خود را با کره کره بادام زمینی خامه ای فشرده Jif Natural Squeeze ، که در ماه جاری به صورت آنلاین و خرده فروشی های خاص در دسترس خواهد بود ، آغاز کند. استفاده از این محصول جدید برای تمام خانواده آسان است و می تواند به راحتی قسمت کاملی از کره بادام زمینی را برای دستور العمل ها ، کلوچه ها و اسموتی ها اندازه گیری کند یا آن را مستقیماً از کیسه روی سیب ، کرفس یا هویج لذت ببرید.

اسپری کره کره بادام زمینی خامه ای فشرده Jif Natural که فقط با پنج ماده اولیه و 90 درصد بادام زمینی ایجاد شده است ، حاوی مواد نگهدارنده یا تراریخته نیست.

جیک کالهون ، مدیر استراتژی برند با نام تجاری Jif ، گفت: ما از گسترش خط تولید نوآورانه Jif Squeeze خود هیجان زده ایم و به عاشقان کره بادام زمینی Jif راه های بیشتری برای لذت بردن ارائه می دهیم. اکنون می توانید آخرین اونس خوب ، خامه ای خامه ای را در یک نسخه اضافی دریافت کنید – زیرا این Jif’ing خوب است!

Jif Natural Squeeze Cream کره بادام زمینی کره ای پخش شده و یک عیار چند منظوره 13 اونسی است. کیف ، آن را به کمد صبحانه مناسب برای همه افراد خانواده ، حتی کودکان تبدیل می کند. محصول جدید در تبلیغات گلادیاتور گنجانده خواهد شد که امروز نیز به صورت ملی عرضه می شود. این کمپین شامل نقاط تبلیغاتی 15 ، 30 و 60 ثانیه ای است که بر این نکته تأکید دارد که چگونه می توانید از کره بادام زمینی بدون استفاده از قاشق لذت ببرید.

مارک Jif با پخش کره کره بادام زمینی خامه ای Jif Natural Squeeze Creative نوآوری و راحتی محصول را گسترش خواهد داد.

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *