نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

لیون گفت 768 شماره newkerala.com ، سراج استاندارد جدیدی را برای ایجاد سو abuse استفاده نژادپرستانه در نظر گرفته است

[ad_1]


بریزبن ، 13 ژانویه: ناتان لیون ، ریسنده استرالیایی ، خشونت نژادی را نفرت انگیز توصیف کرد و با اشاره به حوادث اخیر با اظهارات نژادپرستانه به بازیکنان هندی در سومین آزمون در سیدنی ، مقامات را به ممنوع کردن آن و مجازات متخلفان در میان مردم دعوت کرد. “هیچ نوع نژادی و توهین آمیز از هر نوع دیگر وجود ندارد. من می دانم مردم فکر می کنند که آنها خنده دار هستند ، اما می تواند از طرق مختلف تأثیر بگذارد … کریکت برای همه یک ورزش است. اصلاً جایی وجود ندارد. خیلی زیاد. مشمئز کننده است “، لیون روز چهارشنبه در طی مکالمه با رسانه ها گفت.

محمد سراج در بولینگ در هند ، در روز چهارم سومین آزمایش گفت که برخی از اعضای جمعیت کریکت سیدنی (SCG) در حال سو abاستفاده های نژادپرستانه از وی بودند. سالن بولینگ بلافاصله موضوع را به داوران گزارش داد. این حادثه در پی شکایتی بود که تیم هندی در مورد همان موضوع روز قبل ارائه کرد. اقدام سراج باعث شد تا نگهبانان شش هوادار را از جایگاه اخراج کنند.

این بازیکن 33 ساله و خارج از اسپینر معتقد است تصمیم سراج برای گزارش سوuses استفاده های نژادپرستانه (از جمعیت) به داوران می تواند بازیکنان بیشتری را ترغیب کند تا در برابر او بایستند و مقامات مسابقه را به او اطلاع دهند.

“تصمیم سراج در مورد شکایت می تواند دلگرم کننده باشد (برای تشویق دیگران). این کاملاً به آن بازیکن و نحوه تأثیرگذاری آنها بستگی خواهد داشت. و بازیکنان مجبور به رفتن به محل کار خود و تجاوز نژادی نیستند. همانطور که گفتم ، کریکت یک ورزش برای همه است. بنابراین شاید واقعا در مورد بازیکن باشد و اینکه چگونه آنها تحت تأثیر قرار گرفته اند. “

لیون گفت که او در پایان بسیاری از سو ab استفاده ها قرار دارد

“من در انتهای آن بودم و در انگلیس ، نیوزیلند یا آفریقای جنوبی یا هرجای دیگر سو ab استفاده می کردم. بنابراین بدیهی است که دیگر جایی برای این کار وجود ندارد. من فکر می کنم به عنوان یک بازیکن سعی می کنید جلوی او را بگیرید اما اگر کسی این کار را انجام دهد ، او می تواند برداشته شود ، ما امنیت داریم … هیچ مکانی برای این کار وجود ندارد. ”

سری آزمون چهار مسابقه ای در حال حاضر برابر 1-1 است و تصمیم گیری این سری از روز جمعه در The Gabba انجام می شود.

سیرای استاندارد جدیدی را برای تحریک سوuses استفاده های نژادپرستانه تعیین کرده است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *