نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

لیزا استالکار وارد تالار مشاهیر کریکت استرالیا می شود newkerala.com # 22259

[ad_1]

حرفه اشتالکار شامل 8 تست ، 125 تست ODI و 54 T20IS برای استرالیا از سال 1380 تا 1380 بود که پس از پیروزی در جام جهانی 2013 در بمبئی ، بازنشسته شد و تقریباً 4000 قطعه (3913 شامل 3 قرن) به ثمر رساند.

او عضو چهار تیم استرالیایی بود که در سال 2006 موفق به کسب ODI و T20 جام جهانی و کاپیتان استرالیا در سه ODI در مقابل نیوزیلند در سال 2006 شد. این 41 ساله در سال 2007 به عنوان بهترین کریکت زنان در سال 2007 انتخاب شد و به او اهدا شد مدال بلیندا کلارک ، بهترین کریکت بین المللی استرالیا – در سال 2007 و 2008. در آگوست سال 2020 ، وی بیست و هفتمین استرالیایی بود که به تالار مشاهیر کریکت ICC راه یافت.

پیتر کینگ ، رئیس تالار کریکت استرالیا گفت: “لیزا استلارکار به راحتی در پیست کریکت بانوان با بلیندا کلارک ، کارن رولتون و ملانی جونز می نشیند و تالار مشاهیر کرکت استرالیا خوشحال است که از او به عنوان جدیدترین کارآموز استقبال می کند.” ، گفتم.

“همانطور که تیم کریکت زنان استرالیا همه را قبل از آنها شکست می دهد ، علاقه و مهارت لیزا در کریکت و شجاعت و عزم راسخ وی در حرفه پس از کریکت محرک های استانداردهای نخبه برای حرفه ای گری در بازی زنان است. وی این ورزش را به عنوان چهار بار قهرمان جام جهانی و جوایز متعدد شخصی ترک کرد ، اما همچنان به عنوان مدیر ، مفسر و سفیر به دفاع و دفاع از بازی زنان ادامه می دهد. “

از زمان بازنشستگی ، استالكار مدافع شدیدی برای افزایش حرفه ای بودن بازی زنان بوده و در هیئت مدیره انجمن كریكت استرالیا (ACA) و به عنوان مدیر فدراسیون انجمن های بین المللی كریكت (FICA) عضویت داشته است.

مشارکت وی در مسابقات کریکت به کار او به عنوان پخش کننده پیشرو در برخی از مسابقات برجسته بازی ، از جمله BBL و WBBL ، همراه با لیگ برتر هند گسترش یافته است.

کلیا اسمیت ، هم تیمی سابق و عضو هیئت مدیره انجمن کریکت استرالیا ، گفت که “لیزا کارمند بسیار شایسته تالار مشاهیر کریکت استرالیا است.”

اسمیت افزود: “در زمین ، آمار خفاش و توپ او گویای این امر است. او یکی از سرسخت ترین ورزشکاران بود ، اما همیشه با لبخند بر لب این کار را می کرد.”

مل جونز ، هم تیمی سابق و عضو هیئت مدیره کریکت استرالیا ، گفت که استالکر لیزا کاملاً شایسته حضور در تالار مشاهیر کریکت استرالیا است.

“من آنقدر خوش شانس بودم که با لیزا بازی کردم و شاهد بودم که چگونه او به عنوان یک بازیگر استثنایی همه جانبه در هر سه شکل کریکت پیشرفت کرد. از زمان بازنشستگی ، لیزا یک پشتیبانی تفسیری در سراسر جهان بوده است و نه تنها همچنان نقش مهمی در شکل دادن دارد کریکت نمایه زنان ، اما مهمتر از همه صدای قوی در بازی مردان و زنان است.

وی افزود: “این مقدمه شناخت فوق العاده ای از سخت کوشی لیزا است و من به نمایندگی از کریکت استرالیا می خواهم به لیزا به خاطر سهم باورنکردنی اش در بازی در داخل و خارج از زمین تبریک بگویم.” (IANS / 6 ساعت پیش)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *