نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

لیدی گاگا در مراسم ختم مراسم افتتاحیه نمایشگاه newkerala.com # 22535

[ad_1]

ستاره 34 ساله پاپ و موسسه خیریه به مجله People گفت: “این افتخاری برای زندگی من بود.”

رئیس جمهور بایدن سوگند یاد کرد که تعداد مرگ ویروس کرونا بیش از 400000 نفر بود – و فقط دو هفته پس از خشونت ، یک گروه طرفدار ترامپ در یک شورش مرگبار به پایتخت حمله کرد.

گاگا افزود: “من می خواهم برای تمام افرادی که در این کره خاکی زندگی می کنند دعای گسترده ای بفرستم تا شما را کامل احساس کنم ، شما را دوست داشته باشند ، که همه ما برای ساختن یک جامعه محبوب با هم تلاش می کنیم.” در چنین زمانی تقسیم در تاریخ آمریکا.

خواننده ستاره یک روز قبل از شرکت در رسانه های اجتماعی حال و هوای مشابهی داشت.

“من دعا می کنم فردا یک روز صلح برای همه آمریکایی ها باشد. یک روز عشق ، نه نفرت. یک روز پذیرش ، بدون ترس. یک روز رویاها برای شادی آینده ما به عنوان یک کشور. شمشیری که خشن نیست ، رویایی که امنیت روح ما را تأمین می کند. عشق ، از پایتخت ، “در آن زمان او در اینستاگرام ارسال کرد.

طبق گزارش مجله People ، خواننده “Shalow” و بایدن سابقه همکاری مشترک دارند. در سال 2017 ، آنها برای PSA ، که طرفداران بازماندگان خشونت جنسی است ، همکاری کردند. و در نوامبر گذشته ، وی در آخرین راهپیمایی خود در پیتسبورگ برای نامزد ریاست جمهوری وقت حزب دموکرات مبارزات انتخاباتی انجام داد.

آلبوم سرگرم کننده گاگا 2020 Chromatica امسال دو بار نامزد جایزه گرمی شده است. اما این ستاره بیشتر اوقات فراگیر را صرف تسکین COVID-19 کرد و نه تبلیغ آلبوم. در بهار سال گذشته ، او و Global Citizen بیش از 127 میلیون دلار با حمایت از متخصصان مراقبت های بهداشتی با برگزاری كنسرت One World Together at Home جمع كردند.

و اکنون برنده گرمی و اسکار با همکاری موسسه بین المللی ساختمان WELL مهر و موم ایمنی بهداشت WELL را تأیید می کند ، که این امر تأیید می کند که ساختمانها اقدامات لازم را برای اولویت قرار دادن سلامت و ایمنی بازدید کنندگان در هنگام بحران ویروس کرونا انجام داده اند.

وی گفت: “ارزیابی ایمنی بهداشت WELL و مهر ایمنی بهداشت WELL که هنگام ورود به ساختمان ها روی درها و پنجره ها گذاشته می شود ، واقعاً این فرصت را به ما می دهد تا همانگونه که باید به زندگی برگردیم.” (ANI / 9 ساعت پیش)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *