نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

لانگر در میان انتقاد از رفتار SCG (مقام دوم) از پین و اسمیت دفاع می کند newkerala.com # 7650

[ad_1]

بریزبن ، 13 ژانویه: جاستین لانگر ، سرمربی استرالیا ، اتهامات علیه استیو اسمیت مبنی بر حذف علائم امنیتی ریشاب پانت در آزمایش سوم علیه هند را “بار مطلق زباله” توصیف کرده است. اسمیت در حالیکه استرالیا تلاش زیادی برای خلاصی از دروازه بان جناح چپ داشت که به ضدحمله رفت ، در حالیکه استرالیا سعی در خلاص شدن از دست دروازه بان جناح چپ داشت ، در حالیکه استرالیا تلاش زیادی برای خلاص شدن از دست دروازهبان چپ می کرد ، روی یک کنده گیر دوربین گرفتار شد.

مقاومت هندوستان به رهبری Pant تیم استرالیایی را مجبور به اقدام ناامیدکننده ای کرد ، از جمله اسمیت در کنار گارد و کاپیتان تیم پین ، که در محل با راویچندران اشوین گفتگو کرد. با این حال ، لانگر از اسمیت و پین حمایت کرد.

“من به معنای واقعی کلمه نمی توانم برخی از زباله هایی را که در مورد استیو اسمیت خوانده ام باور کنم. این یک بار کاملاً زباله است. اگر کسی استیو اسمیت را بشناسد – او کمی عجیب است ، کارهای عجیب و غریب انجام می دهد. ما در مورد این چند مورد اخیر خندیده ایم لانگر هنگام صحبت با رسانه ها هنگام تعامل مجازی صبح چهارشنبه گفت: “من درمورد عموم در مورد آن صحبت کردم و در خلوت در مورد آن صحبت کردم ، این کمی عجیب است. آنچه اسمیت در برابر کار انجام می دهد ، در بیشتر بازی ها انجام می دهد.”

“هر کسی که تصور کند در یک میلی ثانیه کار ناخوشایندی انجام داده است دور از خط است. کاملا آنلاین نیست. این بند خیلی صاف بود … مثل بتن بود. برای تورفتگی چین به سنبله های 15 اینچی نیاز دارید. “

ناتان لیون ، نفت ، همچنین از اسمیت دفاع کرد و گفت که او از روش پریدن مردم به پشت دومی ناامید شده است.

“واضح است که ما با او صحبت کرده ایم. ما با هم در حباب هستیم. من هر روز او را می بینم. اما من از نحوه پریدن همه به پشت او بسیار ناامید هستم. او 80 مسابقه نزدیک برگزار کرد و هر مسابقه آزمایشی را انجام داد. لیون به مطبوعات دیگری گفت: “صادقانه بگویم ، من این کار را در هر بازی آزمایشی انجام می دادم. هیچ مشکلی وجود ندارد.”

“اسمیتی عاشق ضرب و شتم است. همه ما این را می دانیم. و حتی می دانیم که حتی اگر در بقیه بازی های آزمایشی حضور نداشتیم ، او هنوز به پنبه فکر می کند. او این کار را برای کمک به من انجام می دهد. من به دنبال گرفتن توپ هستم. چقدر سریع باید به آن افسار امیدوار باشم؟ همه چیز در مورد مکالمه است. خوب پیش می رود. او در رختکن استرالیا از حمایت همه برخوردار شده است. ما واقعاً از هر کسی که بیرون می آید و در مورد اسمیت چیزهایی می گوید ناامید شده ایم هیچ یک از اینها درست نیست. “

لانگر افزود كه اسمیت اطمینان حاصل كرده است كه پس از بازگشت از رسوایی تثبیت توپ ، خفاش صحبت كرده است

“به طور جدی ، من فکر کردم که این کاملا مسخره است. در چند سال گذشته از زمان بازگشتش ، او در زمین و خارج از زمین نمونه بوده است. او خفاش خود را برای صحبت گذاشته است ، مانند همه در انگلیس مورد آزار قرار گرفته است ، اما او به لبخند خود ادامه دهید و اجازه دهید باشگاه او صحبت کند. به من استراحت دهید. “

بازیکن سابق افتتاحیه استرالیا ، که پس از رسوایی تثبیت توپ ، دارن لمان را به عنوان مربی انتخاب کرد و شروع به تغییر شکل تصویر همراه با پین کرد ، پس از گرفتار شدن صحبت های ویکی باتمن با اشوین بر روی میکروفون بیهوده و تبدیل شدن به یک شی تناقض در رسانه های جمعی و رسانه های اجتماعی وجود دارد.

“شما نمی دانید که من چقدر به تیم پین ایمان دارم. او بهترین روز خود را نداشت ، بدون شک در این مورد. پس از سه سال ، او به سختی موی خود را در جای خود باقی گذاشت. او به عنوان یک کاپیتان استرالیا در هر کاری استثنایی بود. او یک ناامید کننده داشت روز ، مطمئناً باید آن را پایین بیاوریم. اما یک بار که بگوییم وقتی استانداردی را به همان اندازه که در بالا هستی تعیین می کنی ، مثل ما ، می فهمیم که وقتی کمتر از آن شود ، مورد انتقاد قرار می گیریم. اما تیم پین رهبر برجسته ای است و لانگر گفت: “مدتی است که وجود دارد. بنابراین او از حمایت 100 درصدی من برخوردار است.”

لیون نیز به نوبه خود از پین حمایت کرد تا در چهارمین و آخرین تست عملکرد مطلوبی در پشت استامپ داشته باشد.

“من فکر می کنم پین فروتنی و یک رهبر بزرگ را نشان داد که بعد از بازی بیرون آمد و دست خود را بالا برد و بازی را که می خواست انجام دهد انجام دهد ، بنابراین من می دانم که بازی زیر تیم تیم پین ، بولینگ تیم پین استثنایی است. من کاملا او را تا سر حد دوست دارم. او بازی مورد نظر استرالیا را نداشت. او مالک آن بود. او مطمئن خواهد شد که به گبا بیاید. آماده سازی او قبل از شروع مسابقه آزمون بسیار مهم است. او تحت شرایط سخت به عنوان کاپیتان انتخاب شد و کاملاً مالک آن بود. من فکر می کنم او برای کریکت استرالیا درخشان بود. ”

“او واقعاً شوخی های زیادی را در پشت کنده ها ارائه می دهد ، که از نظر من کاملاً درخشان است. او احتمالاً کمی احساساتی تر شده است ، اما صاحب آن است. من انتظار دارم که او هیچ تفاوتی نداشته باشد و به همان اندازه که پشت استامپ ها بود ، بالینی داشته باشد. او بعد از بازی گفت که از چیزی غیر از از دست دادن صغیر بدش نمی آید. و اینکه او سه بار در پشت کنده ها را نشنود چیزی ناشناخته است. او در آخرین مسابقه آزمون 100 درصد شرکت خواهد کرد و امیدواریم که این سری را برای استرالیا به پایان برسانیم .. . “، او اضافه کرد.

با دویدن 1-1 ، دو تیم اکنون در آزمایش نهایی که جمعه در گابا آغاز می شود به مصاف یکدیگر می روند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *