نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

لام کای ، سمی ، میلیاردی سمی ، بازی

[ad_1]

بیانیه Yoozoo به WeChat گفت ، لین کی ، بنیانگذار ، رئیس جمهور و مدیر عامل یک شرکت معروف چینی بازی ، در 16 دسامبر در شانگهای بستری شد و دچار “علائم مسمومیت حاد” شد.

با این حال ، ساعت 8:05 بعد از ظهر همان روز ، YOOZOO Games اعلام کرد که نزدیکان بنیانگذار و مدیر عامل شرکت فاش کرده اند که در شب 16 دسامبر ، در راه خانه ، لام کی احساس ناخوشی می کند ، بنابراین مجبور شد که برود. برای مدت مشخصی در بیمارستان دوره درمان تغییرات مثبتی دارد.

dau-doc.jpg
در روزهای اخیر ، اطلاعات مبنی بر مسمومیت میلیاردر لام کی – بنیانگذار ، رئیس و مدیرعامل یک شرکت مشهور بازی سازی چینی – توجه میلیاردها نفر را به خود جلب کرده است.

این حادثه تأثیری در عملیات تجاری شرکت ندارد. با این حال ، در این بیانیه دلیل بستری شدن لام کی در بیمارستان ذکر نشده است.

طبق اطلاعات اداره امنیت عمومی شهرداری شانگهای ، حدود ساعت 5 عصر 17 دسامبر ، مقامات اطلاعاتی را از یک بیمارستان محلی دریافت کردند که لین کی در هنگام معالجه اضطراری بیماران پیدا کرد. علائم مسمومیت

پلیس شانگهای در 23 دسامبر در پستی در این شبکه اجتماعی نوشت که یکی از همکارانش به نام سو لین 39 ساله مظنون به مقصر بودن بود و برای تحقیقات بازداشت شد.

یوزو گفت که خو ، که توسط پلیس شانگهای به عنوان مظنون شناخته می شود ، در یک شرکت تابعه به نام The Three-Body Universe کار می کند تا محصولات بازی را بر اساس حق امتیاز تولید کند.

dau-doc2.jpg
برخی منابع نشان می دهند که لین ترکیه توسط چای Pu Turkey مسموم شده است.

برخی منابع نشان می دهند که لین ترکیه توسط چای Pu Turkey مسموم شده است. شنبه شب گذشته ، لام کی یک بحران بحرانی را پشت سر گذاشت ، اما در اثر مغز درگذشت و به حالت زندگی رویشی افتاد. به گفته این منبع ، مظنون هوآ نگیو است – مدیر عامل شرکت فرهنگ و ارتباطات YOOZOO ، آموزشی ویبولیتین.

لام کی علی رغم تمام اقدامات ، هنوز قادر به زنده ماندن نبود. عصر روز 25 دسامبر ، شانگهای YOOZOO شرکت فناوری اطلاعات ، آموزشی ویبولیتین (این شرکت صاحب وب سایت youzu.com است) اعلام کرد که آقای لین کی – بنیانگذار ، رئیس و مدیرعامل شرکت به دلیل یک بیماری جدی نمی تواند درمان را در 39 سالگی سپری کند.

طبق این گزارش ، دارایی خالص Linqi حدود 6.8 میلیارد یوان (1 میلیارد دلار) است لیستی غنی از هورون چین. Yoozoo در خارج از چین بیشتر به عنوان سازنده Game of Thrones: Winter Is Coming شناخته می شود ، یک بازی استراتژیک برای تلفن های هوشمند و ماشین ها است. فردیت بر اساس سریالهای محبوب HBO است.

dau-doc3.jpg
طبق رتبه بندی میلیاردرهای چینی از مجله Ho Nhuan ، لام کی تا 6.8 میلیارد یوان ثروت دارد (معادل 24 تریلیون دونگ).

او همچنین خالق بازی محبوب Supercell Brawl Stars با Tencent Holdings در چین است.

یوزو گفت این شرکت به فعالیت عادی خود ادامه خواهد داد و به دنبال جانشین م founderسس لین است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *