نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

كامالا هریس به مادران دوم قسم می خورد كتاب مقدس newkerala.com # 11577

[ad_1]


نیویورک ، 19 ژانویه: کتاب مقدس زن سیاه در هر لحظه مهم زندگی سیاسی کامالا هریس وجود دارد. هنگامی که به عنوان دادستان کل کالیفرنیا سوگند یاد کرد ، دست چپ خود را بر روی او گذاشت و هنگامی که قول داد به عنوان سناتور کالیفرنیا از قانون اساسی ایالات متحده دفاع کند ، آنجا بود. هریس در مقاله ای در سال 2019 در Bustle نوشت: “من همیشه خانم شلتون را با خود حمل می کنم.” کتاب مقدس شلتون یکی از دو کتابی خواهد بود که ظهر چهارشنبه هنگامی که اولین معاون زن رئیس جمهور آمریکا می شود ، در مراسم تاج گذاری کامالا هریس ارائه می شود.

هریس درست 24 ساعت قبل در توییت نوشت: “وقتی فردا دست راستم را بلند می کنم و در دفتر سوگند یاد می کنم ، دو شخصیت را دارم که برای سکوت ایستاده و به افراد نیازمند کمک می کنند ، قاضی تارگود مارشال و خانم شلتون.” منصب شد

کتاب مقدس دوم متعلق به نماد حقوق مدنی متاخر و قاضی دادگاه عالی تارگود مارشال است ، که نشانگر نقش او در انتخاب هریس برای دانشگاه هوارد برای فارغ التحصیلی و شکل دادن به تفکر او برای دیدن قانون به عنوان ابزاری برای عدالت است. مارشال همچنین از هاوارد ، یک مدرسه افسانه ای در میان دانشگاه های سیاه پوستان ، فارغ التحصیل شد. هوارد فقط با کاخ سفید فاصله کمی با قطار دارد.

“خانم شلتون” که هریس به او اشاره می کند رجینا شلتون است که صاحب سه خانه مجردی در اوکلند ، کالیفرنیا بود و در یکی از آنها دفتر کودک را اداره می کرد. زمانی بود که مادر کمالا هریس ، که اخیراً از شوهرش دونالد هریس جدا شده بود ، به دنبال کمک برای مراقبت از دخترانش کامالا و مایا بود و به خانه نیز احتیاج داشت. گوپالان و دخترانش به آپارتمانی بالای مهد کودک نقل مکان کردند. این رابطه خیلی زود چنان محکم شد که هریس شروع به صحبت درباره شلتون به عنوان “مادر دوم” کرد.

در مصاحبه ای با یاهو ، اوبری لابری ، برادرزاده شلتون گفت که شلتون هر یکشنبه کامالا و مایا را به یک کلیسای باپتیست غرب اوکلند منتقل می کرد. کتاب مقدس که هریس تمام سوگندهای خود را بر آن نهاد همان کتاب مقدس است که شلتون با خود به کلیسا می برد.

لابری در مصاحبه ای با یاهو نیوز گفت: “این اصطلاحات او است ، به اصطلاح سخنان او ، کتاب مقدس عمه من است.”

هریس روز چهارشنبه توسط قاضی دادگاه عالی سونیا سوتومایور سوگند یاد می کند و برچسب “تاریخی” را به دیگری می بخشد. هریس اولین معاون رئیس جمهور هند و سیاه پوست آمریکایی خواهد بود که توسط اولین قاضی لاتین در دادگاه عالی آمریکا سوگند یاد می کند.

كامالا هریس كتاب مقدس “مادر دوم” را سوگند می دهد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *