نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

قهوه ات را از من بگیر تا بله! newkerala.com # 22673

[ad_1]

بهارات ستی ، بنیانگذار قهوه خشم ، پیشنهادهایی را برای کمک به شما در لذت بردن از آخرین قهوه خود به اشتراک می گذارد.

آن را با کمی نمک بردارید!

در این حالت ، به معنای واقعی کلمه است. دهه ها پیش در ایالات متحده پیشگام بود و افزودن کمی نمک به فنجان قهوه ، به جبران تلخی کمک کرد. اگر یک فنجان قهوه قهوه درست کرده اید و نمی خواهید روند کار را از نو شروع کنید ، این می تواند بسیار مفید باشد. محتوای سدیم همچنین طعم قهوه را بهبود می بخشد.

تکه های یخ قهوه

بیایید بگوییم شما یک فنجان قهوه سرد خوشمزه درست کردید. سپس چند قطعه یخ از فریزر بریزید. مسئله این است که اکنون قهوه شما آبکی است و طعم آن کمی ضعیف خواهد بود. این جایی است که تکه های یخ قهوه تفاوت زیادی ایجاد می کنند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مقداری قهوه را در سینی یخ منجمد کرده و از آن به جای تکه های یخ معمولی استفاده کنید.

آب مهم است

اگرچه می توانید از دانه های قهوه با طعم خوشمزه استفاده کنید ، اما آب مورد استفاده شما بسیار مهم است. همیشه بهتر است از آب بطری یا فیلتر شده برای تهیه یک فنجان قهوه تمیز و مطبوع استفاده کنید.

شیرین کننده ها و شیرهای مختلف را امتحان کنید

هر فنجان قهوه خسته کننده ای را می توان با خامه یا شیرین کننده مناسب زنده کرد. برخی از افراد بر یک شیرین کننده خاص اصرار دارند ، اما این به جوانه های چشایی شما بستگی دارد. می توانید شکر نخل ، عسل ، گجت ، دارچین و سایر شیرین کننده های متناسب با سلیقه خود را امتحان کنید.

در مورد شیر ، شما می توانید از بین گزینه هایی مانند شیر جو دوسر ، شیر سویا ، شیر بادام و سایر موارد انتخاب کنید. همچنین می توانید خامه های مختلفی را انتخاب کنید یا حتی یک قطعه کره به قهوه خود اضافه کنید.

شکلات

هرگز نمی توانید با شکلات اشتباه کنید! اگر نمی خواهید شیرینی زیادی به آن اضافه کنید ، کمی پودر کاکائو شیرین نشده مweetثر است. همچنین می توانید کمی شربت شکلات در فنجان قهوه خود بریزید تا طعم غنی به آن بدهد.

برای نوشیدنی از کف استفاده کنید

برای اینکه یک فوم گرم و آرام بخش به فنجان قهوه خود بدهید ، از یک کف نوشیدنی استفاده کنید. این ابزاری جمع و جور و با کاربرد آسان است که می تواند تفاوت چشمگیری ایجاد کند.

کمی پودر پروتئین اضافه کنید

اگر برای یک هدف تناسب اندام کار می کنید یا بهتر است فقط بخواهید یک مکمل پروتئین به برنامه روزانه خود اضافه کنید ، می توانید شیک پروتئین با طعم قهوه خود را ایجاد کنید. به این ترتیب شما طبق برنامه روزمره تناسب اندام خود پیروی می کنید و همزمان کافئین خود را دریافت می کنید.

قهوه خود را به درستی ذخیره کنید

این نکته کاملاً مهمی است زیرا تضمین می کند طعم قهوه شما ثابت خواهد ماند. بنابراین ، همیشه مطمئن شوید که قهوه شما در یک مکان خشک و خنک نگهداری شده است.

برای اکثر ما ، قهوه جزئی از زندگی روزمره ما شده است و باید از آن لذت ببریم. دلیل نوشیدن قهوه هرچه باشد ، نوشیدنی مناسب اغلب م worksثر است. (با N. Lothungbeni Humtsoe می توانید از طریق [email protected] تماس بگیرید) (IANS / 10 ساعت پیش)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *