نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

قهرمان قهرمان انگلیس کاپیتان تام با COVID-19 در بیمارستان بستری می شود newkerala.com # 19196

[ad_1]


لندن ، 1 فوریه: دخترش گفت ، کاپیتان صد ساله ، تام مور ، که در روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا ، مردم انگلیس را تسخیر کرد ، پس از آزمایش مثبت COVID-19 در بیمارستان بستری شد. به گزارش الجزیره ، پیشکسوت جنگ جهانی دوم انگلیس هنگامی که از وی در حال قدم زدن در باغ خود در روستای مارستون موریتین ، شمال لندن ، درست قبل از صدمین سالگرد تولدش ، مورد توجه مردم قرار گرفت.

هدف او جمع آوری 1000 پوند بود ، اما در نهایت 30 میلیون پوند (تقریبا 41 میلیون دلار) برای سرویس بهداشت ملی جمع كرد ، دو ركورد جهانی گینس را شکست و شوالیه ملكه الیزابت بود.

او حتی رزومه ای نوشت و در راه اندازی یک خیریه کمک کرد.

دخترش حنا در بیانیه ای نوشت. در توییتر.

وی افزود: “او تا امروز در خانه با ما بود كه به تنفس خود نیاز به كمك بیشتری داشت. وی در بخش تحت درمان است ، اگرچه در بخش مراقبت های ویژه نیست.”

دختر مور گفت پدرش در چند هفته گذشته تحت مراقبت های پزشکی “چشمگیری” قرار گرفته است. وی همچنین گفت که خانواده می دانستند که “پرسنل فوق العاده” در بیمارستان بدفورد همه کارها را انجام می دهند تا “او را راحت کند و امیدوار باشد که هرچه زودتر به خانه برگردد”.

نخست وزیر بوریس جانسون در توییتر گفت که افکار او با مور و خانواده اش است.

وی در توییتر خود نوشت: “افکار من بسیار باCaptainTomMoore و خانواده اش است. شما به همه ملت الهام بخشیده اید و می دانم که همه ما آرزوی بهبودی کامل شما را داریم.”

در ماه جولای ، ملکه الیزابت دوم به کاپیتان 100 ساله تام مور شوالیه اعطا کرد که تقریباً 33 میلیون پوند برای کارمندان بهداشت در مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 جمع آوری کرد.

به گزارش سی ان ان ، جانباز جنگ جهانی دوم ، که صدمین سالگرد تولد خود را در آوریل جشن می گیرد ، در جنگ با ویروس کرونا در حالی که قدم می زد ، تقریباً 33 میلیون پوند (40 میلیون دلار) برای سرویس بهداشت ملی انگلیس (NHS) جمع کرد. بدفوردشایر ، جنوب شرقی انگلیس ، با استفاده از یک قاب.

کاپیتان مور اخیراً به پاس قدردانی از زحمات خود به سرهنگ افتخاری ارتقا یافت.

سی.ان.ان با استناد به بیانیه مطبوعاتی در خیابان داونینگ ، گزارش داد كه نخست وزیر بوریس جانسون شخصاً به ملكه الیزابت توصیه كرده است كه این پیرمرد صد ساله بسیار احترام بگذارد.

قهرمان قفل در انگلیس “کاپیتان تام” ، در بیمارستان COVID-19 بستری شد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *