نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

قهرمان جمع آوری کمکهای مالی همه گیر انگلیس ، تام مور با ویروس کرونا درگذشت newkerala.com # 20707

[ad_1]

IANS / 11 ساعت قبل

لندن ، 3 فوریه: یک جانباز 100 ساله ارتش انگلیس ، که سال گذشته میلیون ها پوند برای کمک به سرویس بهداشتی انگلیس در مبارزه با بیماری همه گیر Covid-19 جمع کرد ، بر اثر ویروس کرونا در بیمارستان درگذشت.

به گزارش شین هوا ، دختران وی در بیانیه ای که مرگ وی را سه شنبه تأیید کرد ، گفتند که وی در هفته های اخیر از ذات الریه رنج برده و برای Covid-19 مثبت بود.

هنگامی که برای آخر هفته نیاز به کمک تنفس داشت ، او را به بیمارستانی در بدفوردشایر ، شرق انگلیس منتقل کردند. خانواده وی گفتند که آنها در آخرین ساعات زندگی او دوشنبه شب با او بودند.

در بیانیه خانواده آمده است: “سال آخر زندگی پدر ما کمتر چشمگیر نبود. او جوان شد و چیزهایی را تجربه کرد که فقط آرزو داشت.”

مور ، که در آوریل گذشته 100 ساله شد ، در اولین سال حصر Covid-19 این کشور با گشت و گذار در 100 باغ اطراف باغ خود بیش از 32 میلیون پوند (حدود 43.65 میلیون دلار) برای خدمات بهداشت ملی انگلیس جمع كرد.

تلاش های وی برای جمع آوری کمک های مالی قلب کشور را به دست آورد و در ژوئیه توسط ملکه به مقام شوالیه رسید.

سخنگوی کاخ باکینگهام روز سه شنبه گفت که ملکه به خانواده مور تسلیت شخصی گفته است. نخست وزیر بوریس جانسون نیز به خانواده وی تسلیت گفت.

وزیر بهداشت مت هنکوک یکی از اولین مقامات ارشد انگلیس بود که به قهرمان بازنشسته ادای احترام کرد و در وب سایت رسانه های اجتماعی خود گفت: “من از شنیدن خبر کاپیتان تام در بیمارستان درگذشت بسیار متاسفم. او یک قهرمان بزرگ انگلیس بود که بهترین های کشور ما را نشان داد و در آن زمان من بهترین آرزو را برای خانواده اش داشتم. “

بی بی سی گزارش داد که شماره 10 داونینگ استریت به احترام او پرچم را به نصف دکل پایین می آورد.

مور درگذشت زیرا تعداد کل موارد ویروس کرونا در کشور در روز سه شنبه بالغ بر 3،852،623 نفر بود. نبرد علیه کوید ، که وی سال گذشته حمایت کرد ، هنوز در انگلیس ادامه دارد.

از زمان شیوع بیماری همه گیر در این کشور ، انگلیس در حال حاضر تحت محاصره ملی سوم قرار دارد. اقدامات محدود کننده مشابهی در اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی نیز اعمال شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *