نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

قهرمان جمع آوری کمکهای مالی انگلیس ، تام مور با Covid-19 newkerala.com # 19145 در بیمارستان بستری می شود

[ad_1]


لندن ، اول فوریه: دخترش گفت: کاپیتان 100 ساله بریتانیایی تام مور ، که سال گذشته میلیون ها پوند برای سرویس بهداشت ملی (NHS) جمع کرد ، با ویروس کرونا در بیمارستان بستری شد. شین هوا روز یکشنبه گزارش داد ، دخترش هانا اینگرام مور در یک توییت از حساب رسمی خود گفت که او هفته گذشته مثبت بود و برای کمک به تنفس به بیمارستان بدفورد منتقل شد.

وی افزود ، وی در یک بخش تحت درمان است ، نه در مراقبت های ویژه.

خبرهای محلی گزارش می دهند که این پیرمرد 100 ساله هنوز تحت واکسن قرار نگرفته است زیرا وی تحت درمان ذات الریه قرار داشت.

مور ، که آوریل گذشته 100 ساله شد ، بیش از 32 میلیون پوند برای NHS جمع كرد ، در حالی كه در سال گذشته در اولین قفل كوید در انگلیس 100 دور در باغ خود قدم زد.

تلاش های وی برای جمع آوری کمک های مالی قلب ملت را به دست آورد و در ژوئیه توسط ملکه شوالیه شد.

آرزوهای خوب برای این صد ساله در رسانه های اجتماعی پخش شد ، از جمله نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون ، که در توییتر نوشت: “افکار من بسیار به CaptainTomMoore و خانواده اش مربوط است. شما به همه ملت الهام بخشیده اید و من می دانم که همه ما خواهان بهبودی کامل هستیم. “

طبق آمار رسمی منتشر شده در روز یکشنبه ، 21،088 نفر دیگر در انگلیس آزمایش Covid-19 را تجربه کردند که در مجموع 3،817،176 مورد ویروس کرونا در کشور داشت.

از زمان شیوع بیماری همه گیر در این کشور ، انگلیس در حال حاضر در محاصره سوم است. اقدامات محدود کننده مشابهی در اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی نیز اعمال شده است.

برای بازگرداندن زندگی خود به حالت عادی ، کشورهایی مانند انگلیس ، چین ، آلمان ، روسیه و ایالات متحده در حال رقابت برای انتشار واکسن ویروس کرونا هستند.

قهرمان جمع آوری پول انگلیس ، تام مور با Covid-19 در بیمارستان بستری است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *