نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

قرعه کشی حماسی در SCG که با یک هند ویران انجام شده است ، قصد دارد به قلعه استرالیا در Gaba وارد شود newkerala.com # 7729

[ad_1]

از Nidima Taneha ، دهلی نو ، 13 ژانویه: جراحات ، شوخی ها و قسمت هایی از سو abuse استفاده نژادی – از طرف اوباش خصمانه استرالیا – وجود دارد که تیم بازدید کننده هند باید در تور کنونی استرالیا با آنها روبرو شود. اما این گروه از مردان شخصیت سختی را در ناملایمات نشان دادند. و کشته شدن 131 نفر برای نجات سومین آزمایش میدان کریکت در سیدنی در روز دوشنبه سرسختی و قاطعیت آنها را نشان می دهد. اما گذشته هیچ فایده ای در بازی آقا ندارد. و از آنجا که این سریال اکنون در 1-1 قفل شده است ، سرخپوستان با بزرگترین چالش تا به امروز – روبرو شدن با استرالیایی ها در The Gabba برای حل این مجموعه – روبرو هستند.

مدت ها به زمین کریکت در بریزبن قلعه استرالیا می گفتند. میزبان آخرین بار در یک بازی در بریزبن در سال 1988 – در برابر سرخپوشان قدرتمند غربی شکست خورد. اما پس از آن کریکت روی کاغذ بازی نمی شود و وقتی آژینکیا رهانه و تیم پین صبح جمعه برای پرتاب بیرون می روند ، آمار مهم نخواهد بود.

اما پایان روانشناختی که با اجراهای قبلی در محل همراه است ، چه می شود؟

در حالی که رکوردهای قبلی یک امتیاز ناچیز به استرالیا داده است ، اما ما نمی توانیم عملکرد بی نقص پسران رهانه را در میدان کریکت در سیدنی چند روز پیش فراموش کنیم. با شانس مقابل آنها ، پسران شخصیت نشان دادند ، اگرچه آنها Rishabh Pant ، Hanuma Vihari و R Ashwin را با مصدومیت دوست داشتند.

در حالی که Pant هیبت 97 را برانگیخت تا امید پیروزی باورنکردنی را افزایش دهد ، دوتایی ویهاری و آشوین 258 زایمان را بیش از 2.5 ساعت تحریک کردند تا بازی ای را که ظاهرا در کیف استرالیا بود ترسیم کنند. شلیک های کلامی کاپیتان استرالیایی پین شاخص روشنی برای پیروزی هند در این نبرد ذهنی بود.

در پی عذرخواهی پین برای عبور از مرز ، اما مهمتر از همه ، غیر معمول نیست که یک تیم هندی وارد پوست پوست استرالیایی ها در قلمرو خود شود. اما این تیم موفق به انجام این کار شده است. اخبار مربوط به ویهاری ، که با پارگی تاندون درجه 2 برای مدت تقریباً سه ساعت می زند ، چیزی است که فرهنگ عامه از آن ساخته شده است.

اکنون وقت انتظار است. موانع بیشتری وجود دارد ، زیرا واگن ستاره ای Ravindra Jadea با شکستن انگشت شست خاموش شده و Vihari با پاهای پایین پا پاره شده است. فراموش نکنیم که جاسپریت بومرا برای رسیدن به یک حمله آخر به ردیف بالای استرالیا در سریالی که هر دو تیم در خارج از مناطق راحتی خود بازی می کنند ، رقابت می کند.

هند ممکن است در آزمون سوم برنده نشود ، اما تیمی که با یک “مصدومیت ویران شده” به تیمی تبدیل شد ، SCG را با سر بالا ترک کرد. غرش بازگشت شادمانه از طرف هند بدون شک در سالهای آینده در غرفه های SCG طنین انداز خواهد شد.

ویهاری و اشوین 43 یورو را کشتند تا به بازدیدکنندگان کمک کنند تا با یکی از به یادماندنی ترین تساوی های کریکت ، فقط تقویت واحد مورد نیاز قبل از ملاقات با گبا ، دور شوند. با این حال ، Rahane به سختی می تواند بازی XI خود را محدود کند.

میزبان از محمد شامی (شکستگی بازو) ، امش یداو (آسیب دیدگی ساق پا) ، ایشانت شارما (کشش جانبی) ، راویندر جادیا (پیچ خوردگی انگشت شست چپ) و KL Rahul (پیچ خوردگی مچ دست) محروم هستند. در حوادث اخیر ، پس از قهرمانی SCG ، مرد ساعت ویهاری نیز با پارگی از درجه 2 تاندون راست بیرون رانده شد.

در حالی که سرنوشت بومرا در تعادل است ، در حالی که تیم پزشکی برای آماده سازی او برای تصمیم گیری وقت اضافه کاری می کشند ، شخصیت های دیگر آزمون SCG ، اشوین و پانت نیز با کمر بد و بازوی چپ کبودی دست و پنجه نرم می کنند.

از طرف دیگر ، استرالیایی ها نیز با چندین مصدومیت دست و پنجه نرم می کنند. اما در مقایسه با هند ، از دست دادن آنها چندان باشکوه به نظر نمی رسد. کریکت استرالیا روز سه شنبه تأیید کرد که ویل پوکوفسکی ، رئیس خفاش ها ، در آزمون سیدنی از ناحیه پیچ خوردگی دچار آسیب دیدگی از ناحیه کتف شده و حضور او در چهارمین و آخرین آزمایش مقابل هند در تعادل است.

آسیب ها می توانند شانس هند را روی کاغذ همانطور که هست مانع کنند و خدمات بسیاری از بارهای سنگین آن را بیشتر از دست بدهند. با این حال ، در طرح بزرگتر از همه چیز ، هنوز بسیاری منتظر نوبت خود هستند که وقت داشته باشند و پس از اینکه به عنوان بازیکن جایگزین نامیده شدند ، بار دیگر ارزش خود را برای بازدیدکنندگان در سری در حال انجام ثابت کرده اند.

غیبت جادا شرایط را برای هند ناخوشایند می کند ، زیرا او شاید تنها واگن آبی واقعی این کشور باشد. اما واشنگتن ساندر می تواند جایگزین مناسبی برای پنجه جنوبی شود ، زیرا واگن بولینگ می تواند ردیف میانی پایین بازدید کنندگان را گسترش دهد. اما گبا به داشتن سریعترین زمین در استرالیا نیز مشهور است و شاید هند تمایل نداشته باشد که با دو چرخنده وارد تیم شود.

این که آیا پانت به عنوان یک ضرب و شتم یک تصمیم قاطع در بریزبن بازی خواهد کرد یا نه یک موضوع جالب توجه است ، زیرا همچنین بهترین دروازه بان در دروازه بان Wriddhiman Saha را می بیند که وارد عقب کنده ها می شود. سرانجام ، ما باید به اشوین اعتماد کنیم! حتی لازم نیست بازی را از نظر مذهبی دنبال کنید تا از عزم و قدرت آن آگاه باشید. اینکه آیا وی برای انجام آزمون گبا مناسب خواهد بود ، به فیزیکدانان بستگی دارد ، اما فرد خارج از چرخش شخصی نیست که به راحتی محافظان خود را گمراه کند.

مورد ، آسیب دیدگی از ناحیه کمر بود که در یک آزمایش در سیدنی با آن دست و پنجه نرم کرد. مردم فقط پس از آنکه همسرش پریتی در توییتر در مورد آن نوشت ، از آن مطلع شدند. به اعتبار وی ، حتی معاون رئیس جمهور BCCI ، راجائف شوكلا روز دوشنبه گفت كه هند سرانجام پس از محاصره ویهاری و اشوین به این کشور کمک کرد تا برابری حماسی را “دیوار” جدید خود پیدا کند.

ریکی پونتینگ ، کاپیتان سابق استرالیا اظهار داشت که میزبان ممکن است در آزمون قاطع Gabba از یک مزیت برخوردار باشد ، زیرا این تیم سابقه بی نقصی در بریزبن دارد ، اما تساوی در آزمون سیدنی به میزبان آسیب می رساند.

طی این سالها ، هند گاه به گاه روحیه مقاومت ناپذیری خود را نشان داده است و ما فقط باید ورقهای تاریخ فولکلور کریکت را ورق بزنیم تا شاهد رفاقت بین پسران هنگام ریزش چیپس باشیم.

خواه هندوستان سوراو گانگولی در باغ های برجسته Eden ، روبرو با “اراذل و اوباش جهان” به رهبری استیو وو ، استرالیا در سال 2001 یا هند Ajinkya Rahane در SCG ، شاخ های قفل شده با افراد تیم پین ، هند حضور خود را از طریق ضبط های قابل توجه در زمین های خود و همچنین در خاک خارجی فیلمنامه می کند.

VVS Laxman (با اسپاسم کمر) و Rahul Dravid (با تب ویروسی) پس از ادامه بردن هند از 4/254 به 4/5989 ، تمام روز فرار کردند و پیروزی معروف افسانه است. اما 20 سال بعد ، دو نفره مصدوم ویهاری و آشوین که 2.5 ساعت در برابر حمله شدید بولینگ استرالیا برای نجات روز از دست رفته بودند ، کار بدی هم نیست. بدون شک بزرگتر از پیروزی در میدان کریکت در ملبورن در آزمون روز بوکس در تاریخ 29 دسامبر است.

“بیا رفیق ، یک پایان دیگر” فریاد جنگ در رختکن هند بود تا موتور دوشنبه در SCG کبود شود. Come The Gabba مطمئنا جدیدترین پرتاب کامل دریچه گاز با نگاهی به جایزه محبوب Border-Gavaskar خواهد بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *