نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

قدمت در سال 2021؟ این شش قطعنامه را دنبال کنید newkerala.com # 22663

[ad_1]

عجله نکنید که تصمیمات مبهمی مانند “کم انتخاب بودن ، ارتباط برقرار کردن” یا تصویب “کری بردشاو” “اول خودم را دوست دارم!” عجله کنید و معنی واقعی آنها را تحلیل کنید. بدون اقدام ملموس یا ملموس ، به سختی می توان اهداف خوب نیت را از بین برد.

اجازه دهید که قدرت تظاهرات شما را شسته و موارد زیر را تکرار کنید

آیا با انتظار تا جلسه سوم به بدن ، قلب و ذهن خود احترام خواهم گذاشت ؟؟ برای دنبال کردن کسی در اینستاگرام. همه الگوهای رفتاری شیرین خود را ندهید و OOTD را به صورت رایگان راه اندازی کنید. کاری کنید که آنها برای آن کار کنند.

من برای ملاقات با افرادی که “نوع” همیشگی من نیستند بازتر خواهم بود. پیش بروید و به این فرد شیفته فن آوری فرصت دهید! بهترین سناریو؟ شما دو نفر آن را متوقف کرده و در مورد آینده اتومبیل های بدون راننده بحث می کنید. در بدترین حالت؟ دیگر هرگز آن را نمی بینید ، اما در نهایت بیت کوین را می فهمید.

من وانمود نمی کنم سنگ نوردی را دوست دارم فقط برای برقراری ارتباط با شخصی که می خواهم با او بیرون بروم. گاهی اوقات آنها فکر می کنند که امنیت شما در راستای منافع شخصی شما سکسی است ، گاهی اوقات دوست داشتن شما را متوقف می کنند زیرا شخص دیگری را پیدا می کنند که در واقع عاشق سنگ نوردی است. در هر صورت ، اصالت شما به خودی خود یک پیروزی است.

من موافقت نمی کنم که به جلسه ای بروم که پس انداز من را بخورد یا اگر مجبور به گرفتن وام هستم. بگذریم ، همه ما روزها بی پول هستیم. چرا خود را در مکانی قرار دهید که باعث ناراحتی شما شود؟ درعوض ، یک تماس ویدیویی یا یک شب را در یک تاریخ مجازی امتحان کنید.

به هدر دادن وقت برای مردی از گذشته ام که همیشه به دلیل اینکه حوصله ام سر رفته است ، برایم نامه می نویسد. در تمام این مدت خوب نبوده است ، چرا این بار خوب است؟ بگذارید 2010 را ترک کنیم.

دیگر مقایسه خود را با افرادی که عکس های خود را در نمایه خود بارگذاری نمی کنند متوقف می کنم. اگر همه ما به این امر متعهد باشیم ، می توانیم آن را یک بار برای همیشه ریشه کن کنیم. این سال 2021 است که همه ما در آن زندگی می کنیم. (N. Lothungbeni Humtsoe می تواند از طریق [email protected] با شما تماس بگیرد) (IANS / 10 ساعت پیش)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *