نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

قبل از باز کردن Bidens newkerala.com # 6897 ، سرقت مطالب از Facebook ، Instagram را متوقف کنید

[ad_1]


واشنگتن ، 12 ژانویه: فیس بوک روز دوشنبه (به وقت محلی) اعلام کرد که محتوای حاوی عبارت “توقف سرقت” را تحت سیاست هماهنگی آسیب رسانی فیس بوک و اینستاگرام خود قبل از روز تحلیف رئیس دولت از پلت فرم خود حذف خواهد کرد. جو بایدن در تاریخ 20 ژانویه. مقامات فیس بوک در بیانیه ای گفتند: “ما در حال برداشتن گام های بیشتر و استفاده از همان تیم ها و فناوری هایی هستیم که در انتخابات عمومی استفاده کردیم تا اطلاعات نادرست و محتوایی را که می تواند باعث خشونت بیشتر در چند هفته آینده شود ، متوقف کنیم.”

این غول شبکه های اجتماعی گفت که گروه اصلی Stop Theft را در ماه نوامبر حذف کرده و به حذف صفحات ، گروه ها و رویدادهایی که همه سیاست ها را نقض می کنند ، از جمله دعوت به خشونت ، ادامه داد.

“تیم های ما به طور شبانه روزی در حال اجرای سیاست های افتتاحیه ما هستند. ما مرکز صداقت خود را حداقل تا 22 ژانویه عملیاتی نگه می داریم تا تهدیدها را به صورت واقعی کنترل و پاسخ دهیم. ما قبلاً قبل از دور دوم جورجیا و سرشماری کنگره آن را فعال کرده بودیم. به آرا of کالج انتخاباتی در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. ما به دلیل خشونت های هفته گذشته در کاپیتول آن را تمدید کردیم. “

فیس بوک همچنین اعلام کرد که به دنبال تعلیق نامحدود حساب دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، هیچگونه تبلیغ در ایالات متحده در رابطه با سیاست یا انتخابات را مجاز نمی داند.

وی افزود: “پس از روی کار آمدن ، آداب و رسوم پست هایی که می خواهند نتایج انتخابات را غیر قانونی جلوه دهند ، نشان دهنده این خواهد بود که جو بایدن رئیس جمهور فعلی است.”

این شرکت همچنین خلاصه ای از اخبار فیسبوک نیوز را به عنوان مکانی آماده برای یافتن اخبار معتبر برای مراسم تحلیف برای مردم منتشر خواهد کرد که شامل یک فیلم زنده از افتتاحیه در پایتخت آمریکا در 20 ژانویه خواهد بود.

فیس بوک بار دیگر بر تعهد خود در زمینه حذف محتوا ، غیرفعال سازی حساب ها و همکاری با نیروی انتظامی در صورت خطر صدمه جسمی و تهدید مستقیم امنیت عمومی تأکید کرده است.

وقتی حامیان رئیس جمهور ترامپ در اعتراض به رای گیری کالج انتخابات ، به محاصره و درگیری با پلیس ، به ساختمان حمله کردند ، صحنه های آشفته ای در پایتخت رخ داد. چندین افسر پلیس زخمی شدند ، در حالی که پنج نفر در این درگیری جان خود را از دست دادند.

پس از خشونت ها ، کنگره آمریکا اواخر روز پنجشنبه مجدداً تشکیل جلسه داد تا پیروزی جو بایدن در انتخابات را با 306 رأی موافق تأیید کند ، در حالی که رأی ترامپ برای 232 بود.

قبل از روی کار آمدن بایدن ، توقف سرقت مطالب از فیس بوک ، اینستاگرام را متوقف کنید

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *