نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

فیس بوک تبلیغات لوازم جانبی سلاح را قبل از رویداد بایدن ممنوع می کند newkerala.com # 10031

[ad_1]


سانفرانسیسکو ، 17 ژانویه: فیس بوک اعلام کرد تبلیغات تبلیغات لوازم جانبی سلاح و تجهیزات محافظتی را حداقل تا 22 ژانویه در ایالات متحده ممنوع می کند ، در حالی که این کشور برای 20 ژانویه آماده می شود. شنبه هفته گذشته این شرکت در بیانیه ای گفت: “ما در حال حاضر تبلیغات مربوط به سلاح ، مهمات و به روزرسانی سلاح مانند صدا خفه کن را ممنوع کرده ایم. اما اکنون همچنین تبلیغات لوازم جانبی مانند گاوصندوق تپانچه ، جلیقه و جلد چرمی را در ایالات متحده ممنوع خواهیم کرد.”

این اقدام پس از آن صورت گرفت كه گروهی از سناتورهای آمریكایی نامه ای به مارك زاكربرگ مدیر عامل فیس بوك نوشتند و از این شركت خواستند “خط مشی فیس بوك را كه تبلیغات برای محصولات را ممنوع می كند به طور دائمی ممنوع كند … مبارزه مسلحانه “.

در حالی که جو بایدن رئیس جمهور منتخب و کمالا هریس معاون رئیس جمهور منتخب رئیس جمهور در تاریخ 20 ژانویه آماده می شوند تا در 59 سالگی مراسم تحلیف رئیس جمهور سوگند یاد کنند ، فیس بوک یک هفته زمان را برای جلوگیری از ایجاد رویدادهای زنده جدید در حوالی کاخ سفید ، ساختمان کاپیتول ترک کرده است. در ایالات متحده و هر یک از ساختمانهای پایتخت ایالت.

در به روزرسانی ، فیس بوک گفت که تیم هایش در حال بررسی ثانویه تمام رویدادهای فیس بوک مربوط به کشف و حذف مواردی هستند که سیاست های ما را نقض می کنند.

فیس بوک همچنین براساس هشدارهایی مانند نقض مکرر خط مشی های خود ، ویژگی های خاصی را در ایالات متحده محدود می کند.

این محدودیت ها شامل مسدود کردن این حساب ها برای ایجاد فیلم های زنده یا ایجاد یک رویداد ، گروه یا صفحه است.

فیس بوک تبلیغات لوازم جانبی سلاح را قبل از رویداد بایدن ممنوع می کند

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *