نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

فیبی بریجز تجربه بازدید از خانه مریلین مانسون را در دوران نوجوانی نشان داد newkerala.com # 22326

[ad_1]

بریجز به توئیتر اشاره کرد تا جزئیات تجربه خود با مانسون را شرح دهد و یک اتفاق خاص را نشان داد که وقتی او در نوجوانی به خانه او رفت ، اتفاق افتاد. این خواننده 26 ساله در توییت خود فاش کرد که مانسون اتاقی در خانه خود را “اتاق تجاوز” نامیده است.

من وقتی نوجوان بودم و با چند دوست به خانه مریلین مانسون رفتم ، طرفدار خیلی زیادی داشتم. او از اتاقی در خانه اش با عنوان “اتاق r * pe” یاد می کرد ، فکر می کردم این فقط حس افتضاح شوخ طبعی پسر عموی اوست. من او نوشت: “من کنار همه کسانی که جلو می آیند ایستاده ام” متوقف شد.

این خواننده اضافه کرد: “آداب معاشرت می دانست ، مدیریت می دانست ، گروه می دانست. اکنون دور شدن از خانه ، تظاهر به شوک و وحشت ، جای تاسف دارد”.

با این حال ، مانسون به اظهارات یکی از همکارانش که روز پنجشنبه در توییتر انجام داد ، پاسخی نداد ، چند روز پس از آن که دوست پسر سابق و بازیگر وی ایوان راشل وود ، او را به سو ab استفاده از وی متهم کرد. مانسون ادعای خود را رد كرد و ادعا كرد كه رابطه صمیمی او همیشه با هم توافق داشته است.

وود معمولاً وقتی از مانسون صحبت می کند که در طی سالها از خشونت خانگی جان سالم به در برد ، کنایه می کند. وود و مانسون در سال 2007 ، زمانی که او 19 ساله و او 38 ساله بود ، با روابط عمومی روبرو شدند. آنها در سال 2010 نامزد کردند ، اما در همان سال از هم جدا شدند.

وود در اوایل صبح دوشنبه در یک پست اینستاگرامی گفت: “نام متجاوز من برایان وارنر است که در دنیا به او مریلین مانسون نیز می گویند. او از نوجوانی مراقبت از من را شروع کرد و سالها به شدت مرا آزار داد. و به اطاعت دستکاری شده است. من آماده هستم که با ترس از انتقام ، تهمت یا اخاذی زندگی کنم. من اینجا هستم تا این مرد خطرناک را فاش کنم و بسیاری از صنایعی را که به او اجازه داده اند قبل از اینکه زندگی بیشتری را نابود کند ، فرا می خوانم. من در کنار قربانیان زیادی ایستاده ام که دیگر ساکت نخواهند ماند. “

چهار زن دیگر نیز آزمایش های مشابه سو abuse استفاده از مانسون را ارائه داده اند. وود همچنین داستان های مشابهی را از اشلی والترز ، عکاس ، سارا مک نیلی ، مدل ، هنرمندی که فقط گابریلا معرفی می کند ، و دانش آموز اشلی مورگان به اشتراک گذاشت.

مانسون دوشنبه شب در یک پست اینستاگرامی به ادعاهای وود پاسخ داد.

وی نوشت: “بدیهی است كه هنر من و زندگی من مدتهاست كه مورد مناقشه قرار می گیرند ، اما این ادعاهای اخیر علیه من تحریف وحشتناك واقعیت است.”

وی افزود: “روابط صمیمی من همیشه با شرکای همفکر کاملاً مطابقت داشته است. مهم نیست که چگونه – و چرا – اکنون دیگران تصمیم می گیرند گذشته را نادرست معرفی کنند ، این حقیقت است.”

وود در مقاله ای از رولینگ استون در سال 2016 در مورد زنده ماندن از تجاوز جنسی و خشونت خانگی صحبت کرده و روی این موضوعات تمرکز کرده است.

در نتیجه اتهامات علیه مانسون ، حضورهای آینده وی در Shudder’s Creepshow و Starz’s American Gods منتفی شد. ضبط موسیقی این خواننده ، Loma Vista Recordings ، نیز او را رد کرد. (ANI / 7 ساعت پیش)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *