نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

فکر کردم باید کارهای زیادی را در خانه انجام دهم newkerala.com # 20635

[ad_1]


لس آنجلس ، 3 فوریه: کری مولیگان بازیگر فاش کرد که او ماه ها برای آماده سازی نقش ها وقت صرف کرده است زیرا احساس کرده است که برای انتخاب بازیگران خود توجیه دارد زیرا او هرگز به مدرسه بازیگری نرفته است.
“من به مدرسه درام نرفتم ، به نوعی احساس شانس کردم ، بنابراین تصمیم گرفتم که مجبور باشم کارهای زیادی را در خانه انجام دهم تا اجازه حضور در اینجا را داشته باشم. واقعیت زندگی من اکنون این است که من دو فرزند دارم مولیگان در مصاحبه ای با Harper’s Bazaar ، به گزارش contactmusic.com ، پنج سال سن داشتم و خوش شانس هستم.

این بازیگر 35 ساله معتقد است از زمانی که کار خود را شروع کرده تغییر تمرکز ایجاد شده است.

“ما سرانجام فهمیدیم که مخاطب می خواهد داستانهایی درباره زنانی ببیند که همیشه خوشایند نیستند. شما هنوز هم به آنها اهمیت می دهید ، هنوز هم به آنها اهمیت می دهید – این کار در” Fleabag “به طرز درخشان انجام شده است و در” من ممکن است شما را نابود کنم “به طور عالی انجام شده است از کارهایی که هر دو شخصیت انجام می دهند کاملاً از نظر اخلاقی س questionال برانگیز و ناخوشایند است ، اما شما صد در صد از آنها عقب هستید ، واقعاً سرگرم کننده است که مردم رفتار بدشان را ببینند … با من نیستم “احساس نمی کنم هر فعالیتی که در دهه اول کار کردم “.

این بازیگر همچنین اعتراف کرد وقتی برای اولین بار به وی پیشنهاد بازی انتقام جویی کاسی در تریلر کمدی ناخوشایند “زنان جوان امیدوار” داده شد مردد است.

وی گفت: “وقتی فیلمنامه به نمایندگی من آمد ، من فقط نمی دانستم با آن چه كار كنم. من فكر كردم ، چرا زمرد (كارگردان) زمرد (رازیانه) از من می خواهد این كار را انجام دهم؟” “

وقتی او فیلمنامه را خواند تغییر کرد. “من گفتم ، هوم ، فقط باید به شما بگویم ، من واقعاً آن را دوست دارم ، لطفا اجازه دهید این کار را انجام دهیم.” و از آن به بعد ، این فوق العاده سرگرم کننده بود. “

کری مولیگان در مورد حرفه بازیگری خود: فکر می کردم تکالیف زیادی برای انجام دادن دارم

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *