نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

فرانسه بیش از 26000 عفونت جدید را در Covid newkerala.com # 21270 ثبت کرده است

[ad_1]

شین هوا گزارش داد ، بر اساس اطلاعات منتشر شده در وب سایت دولت ، 357 نفر دیگر بر اثر ویروس جان خود را از دست دادند و 77595 نفر را کشتند.

تعداد بیماران بستری در یک روز 116 نفر کاهش یافت و به 27955 نفر رسید ، در حالی که نیاز به حمایت از زندگی 3 نفر کاهش یافت و به 3 هزار و 277 نفر رسید و 63 درصد از 5100 تخت احیا در کشور را اشغال کرد.

گابریل عطال ، سخنگوی دولت ، در یک جلسه توجیهی هفتگی گفت: “این نشان می دهد که این ارقام نه آرام است و نه انفجار.” “ما در فلات مرتفع هستیم ، اما کم و بیش پایدار هستیم.”

عطال به خبرنگاران گفت که “وضعیت شکننده باقی مانده است ، اما” در دست ما است … بسته بودن اجتناب ناپذیر نیست و تلاش های جمعی ما به ما اجازه می دهد تا از آن جلوگیری کنیم. “

وزارت بهداشت روز چهارشنبه گفت ، حدود 1،682،951 نفر در فرانسه واکسینه شده اند ، از جمله 140،140 نفر که دو دوز دریافت کرده اند.

جمعه گذشته ، دولت فرانسه علیه محاصره جدید تصمیم گرفت ، اما با کنترل شدید مرزها ، دستور تعطیلی مراکز خرید بزرگ را برای کاهش ارتباط با مردم صادر کرد و گشت های پلیس را برای تحمیل ممنوعیت حصر پلیس افزایش داد.

ممنوعیت شبانه حرکت مردم که از اواسط دسامبر اعمال می شود ، برای کاهش اختلاط اجتماعی در 16 ژانویه به مدت دو ساعت در خاک فرانسه پیشنهاد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *