نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

عینیت جنسی زنان هنوز هم وجود دارد newkerala.com # 7413

[ad_1]


لس آنجلس ، 13 ژانویه: کیرا نایتلی بازیگر زن ، که در فیلم جدید او رفتارهای نادرست از همه نوع ، ورود به زن ، و زیبایی را جشن می گیرد ، گفت که عینیت جنسی زنان هنوز در جریان است. این رفتار نادرست داستان واقعی فمینیست هایی را روایت می کند که پخش مسابقه Miss Miss 1970 را مختل کردند.

نایتلی درباره موضوع جنسیت گرایی ، که باعث عمق بخشیدن به فیلم می شود ، گفت: “عینیت جنسی زنان هنوز وجود دارد و اغلب زنان هنوز به دلیل ظاهر خود ارزش زیادی دارند. تنها صنعتی در جهان که زنان حقوق بیشتری نسبت به مردان دریافت می کنند فکر می کنم در این مورد گفتگویی انجام شده است. “

وی افزود: “هر كجا كه آن را دوست داشته باشید ، من فكر می كنم این فیلم باعث می شود كه نظرات خود را زیر س questionال ببرید و این واقعاً جالب است.”

با روایت داستان از منظرهای مختلف ، علاقه او به این پروژه در حال افزایش است.

“آنچه من در مورد فیلم نامه بسیار دوست داشتم این بود که از سه دیدگاه مختلف گفته شد. این بازی از دیدگاه لیبرال های زنان گفته می شود ، از نظر باب هوپ – میزبان Miss World امسال – و از نظر رقیبان Miss World گفته می شود. ”

نایتلی همچنین از شناختن سالی الكساندر واقعی ، یك فعال ، قدردانی كرد.

من فکر می کنم که شوخ طبعی همیشه به پرداختن به موضوعات کاملا جدی سیاسی کمک می کند ، اما شما در واقع نمی توانید فیلمی درباره حمله به مسابقه Miss Miss بسازید بدون اینکه خیلی سرگرم کننده باشید. وقتی با سالی در مورد آن صحبت می کنید ، همیشه وی گفت: “آنها بمب های آردی و تپانچه های آبی داشتند و چیزی که ذاتاً خنده دار است ، وجود دارد.”

در این فیلم بازیگرانی چون گوگو موباتا-راو ، جسی باکلی ، کیلی هاوس ، فیلیس لوگان ، لسلی مانویل و گرگ کینار نیز بازی می کنند.

کارگردان Philippa Lowthorpe در تاریخ 22 ژانویه در هند توسط PVR Pictures اکران می شود.

کیرا نایتلی: عینیت جنسی زنان هنوز وجود دارد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *