نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

عملیات به پایان رسیده است ، او با صدای بلند برمی گردد: Jadeja newkerala.com # 6860

[ad_1]


سیدنی ، 12 ژانویه: راویندرا جادئا ، همه جانبه جناح چپ هند روز سه شنبه اعلام کرد که پس از ضربه خوردن به انگشت شست در سومین آزمایش مقابل استرالیا ، بازی در زمین کریکت سیدنی (SCG) تحت عمل جراحی قرار گرفته است. جادایا در توئیتر خود نوشت: “در خارج از عملیات ، عملیات برای مدتی به پایان رسیده است. اما او به زودی با صدای بلند برمی گردد.”

جادجا قبلاً در چهارمین و آخرین آزمایش برابر استرالیا که از روز جمعه در گابا در بریزبن آغاز می شود ، محروم شده است.

“یهودیه هنگام شکست دادن روز 3 سومین آزمایش Border-Gavascar ، که روز دوشنبه (در سیدنی) پایان یافت ، به انگشت شست چپ خود ضربه وارد کرد. وی بعداً برای اسکن رفت و نتایج نشان داد که او انگشت شست خود را چرخاند.” بیانیه ای از هیئت کریکت هند (BCCI) دوشنبه شب گفت.

این روزنامه افزود: “جادجه برای چهارمین و آخرین آزمایش برابر استرالیا که از 15 تا 19 ژانویه در گیزا در بریزبن برگزار می شود ، در دسترس نخواهد بود.”

این بازیکن 32 ساله در اولین بازی استرالیا چهار ویکت را چاق کرده بود و 28 گل زد ، نه در سیدنی. او در بازی دوم خم نشد و برای بار دوم نیز مجبور به مبارزه نشد زیرا آزمایش سوم با تساوی به پایان رسید.

BCCI گفت: “این واگن قبل از بازگشت به هندوستان اکنون با یک متخصص دست در سیدنی مشورت خواهد کرد. وی سپس برای مدیریت بیشتر آسیب دیدگی خود به آکادمی ملی کرکت در بنگالورو می رود.”

در حال حاضر ، سری چهار آزمون برابر 1-1 پس از پایان سه مسابقه اول است.

عملیات تمام شده است ، او با صدای بلند برمی گردد: جادجه

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *