نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

عرق گاهی اوقات به درخشش توپ کمک نمی کند ، می گوید Bumrah newkerala.com # 22420

[ad_1]

سال گذشته ، شورای بین المللی کریکت (ICC) ممنوعیت موقت استفاده از بزاق روی توپ را به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر ویروس کرونا اعلام کرد. با این اوصاف عرق به عنوان گزینه ای برای درخشش توپ تلقی می شد ، اما بومارا معتقد است که هر بار در خدمت هدف نیست.

“هنگامی که دروازه مسطح است ، به دلیل قوانین جدید COVID ، فرصت های محدودی برای نورپردازی توپ وجود دارد. بنابراین در هند توپ خشن است و برای برگرداندن توپ به عقب ، باید یک طرف سنگین شود. یک هدف دشوار ، “بومرا در پایان کنفرانس مطبوعاتی مجازی در پایان اولین روز اقدام در ورزشگاه MA Chidambaram به رسانه ها گفت.

وی افزود: “شما نمی توانید یك طرف را عرق كنید و در واقع به این ترتیب كار نمی كند. ما باید همین حالا به سراغ قوانین جدید بازی برویم.”

بومرا اذعان کرد که توپ نرم و زمین صاف است که باعث می شود بولینگ فرصت های محدودی برای روشن شدن توپ داشته باشد ، زیرا بزاق پس از قوانین جدید COVID ممنوع است.

“توپ نرم شد و درب صاف تر و توپ برگشتی کوچکتر بود. بومرا گفت: بنابراین شما گزینه های محدودی دارید و مشکل می شود و توپ نمی درخشد زیرا به دلیل قوانین جدید COVID نمی توانیم از بزاق استفاده کنیم. در این زمان ها حفظ توپ دشوار می شود.

در همین حال ، جو روت و دوم سیبلی انگلیس را در اولین آزمایش تحت کنترل درآوردند و در روز افتتاحیه همکاری خیره کننده 200 نفری را تشکیل دادند. روی استامپ ، امتیاز انگلیس 3/263 است که روت در 128 پیست بازی می کند. با این حال ، هند از زمانی که بومارا سیبلی (87) را در دهه 1990 اخراج کرد ، روز را به پایان رساند.

سیبلی و روری برنز با انتخاب اولین مبارزه ، انگلستان را شروع خوبی کرد. هند فرصت بسیار خوبی داشت تا بارنز را ارزان به غرفه بازگرداند ، اما ریشاب پانت دروازه بان درب ، اولین بار زایمان بومرا را برای بار دوم آزاد کرد.

سپس این دو نفره با احتیاط بازی کردند تا در ضربات ابتدایی هیچگونه مانعی نداشته باشند و تیم را از مرز 50 برابر عبور دهند. راویچندران آشوین اولین موفقیت خود را در هند بدست آورد زیرا در 24 سالگی برنز ، 33 ساله را بدست آورد. سپس دن لارنس (0) برای جنگ بیرون رفت ، اما نتوانست تحت تأثیر قرار بگیرد ، زیرا او از تاریخ تحویل Bumra در 26 ام LBW به او داده شد و روت را به میدان آورد.

روت ، همراه با سیبلی ، انگلستان را آرام کرد و چند شوت خوب بازی کرد. آنها هر دو امتیاز را حفظ کردند و تیم را به مرحله 100 ام در 44 ام رساندند. روت و سیبلی در حالی که بولینگ هند برای دستیابی به موفقیت تلاش می کرد به همکاری خود ادامه دادند.

در حالی که روت و سیبلی از شوت های پر خطر پرهیز می کردند ، اما آنها هرگز فرصتی را برای مشخص کردن یک خط از توپ های شل از دست ندادند. بومرا پس از اخراج سیبلی در دهه 1990 ، دستیابی به موفقیت مهم در هند را به دست آورد. (ANI / 9 ساعت پیش)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *